رسیدگی به مشکلات حقوقی و قضایی 122 نفر از شهروندان سمنانی در اولین روز از ایام الله دهه فجر

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵:۱۳
کد خبر: ۴۶۲۰۴۲۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان سمنان با حضور در مسجد پنج تن آل عبا (ع) شهرک گلستان سمنان گفت: امشب در مدت ۳ساعت با حضور در این مسجد با 122 نفر از مراجعین گفت‌وگو و نسبت به پیگیری عاجل و قانونی مسائل مطروحه اقدام و سعی شده با ارشاد و پاسخ قانع کننده رضایت مردم در نتیجه یک گفت و گوی بدون واسطه و در خورشان کسب شود .

خبرگزاری میزان - محمد جعفر عبدالهی، رئیس کل دادگستری استان سمنان به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع مردم شریف مسجد پنج تن آل عبا (ع) شهرک گلستان سمنان حاضر و ضمن تشریح و تبیین خدمات دادگستری کل استان سمنان درارائه خدمتی بی منت به مردم شنونده و راهگشای مسائل و مطالب آنان بودند .

رئیس کل دادگستری استان سمنان در ابتدای این ملاقات مردمی در جمع نمازگزاران مسجد پنج تن آل عبا حاضر و با گرامی داشت یاد و نام رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران ، امام خمینی (ره) و ایام الله دهه ی فجر انقلاب اسلامی افزود: تکریم شهروندان رسالت دستگاه قضایی استان است و در ملاقات های مردمی قصد داریم با حفظ کرامت مراجعین به مشکلات حقوقی و قضایی آنان رسیدگی قانونی و  آنی داشته باشیم .

وی در ادامه به میزان پاسخگویی به مراجعات مردمی نتیجه محور طی ده ماه سال جاری در دستگاه قضایی استان سمنان اشاره و بیان کرد : در ده ماهه  سال جاری و در اجرای دستورات رئیس قوه قضائیه مبنی بر ارتباط وثیق با شهروندان و اجرای ماموریت های سند تحول و تعالی قضایی سال 1401 تعداد  29 هزار و687 مورد ملاقات مردمی در سطح دستگاه قضایی استان انجام پذیرفته است .

عبدالهی در ادامه تاکید کرد : مسئولان دستگاه قضایی استان سمنان برای استماع و پیگیری مطالب و خدمت رسانی به مردم ، برای خود شأن و منزلتی قائل نیستند بلکه با حضور در اماکن ، مساجد ، پارک ها و بوستان ها از نزدیک مستمع مشکلات حقوقی و قضایی مردم هستیم  .

در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ، حجت الاسلام مطیعی حضور داشته و حاضرین بدون واسطه و چهره به چهره با رئیس و اعضای شورای قضایی استان سمنان ملاقات و به بیان مطالب خویش پرداختند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان در پایان برگزاری مراسم افزود :  امشب در مدت ۳ساعت با حضور در این مسجد با 122 نفر از مراجعین گفت‌وگو و نسبت به پیگیری عاجل و قانونی مسائل مطروحه اقدام و سعی شده با ارشاد و پاسخ قانع کننده رضایت مردم در نتیجه یک گفت و گوی بدون واسطه و در خورشان کسب شود .

به اطلاع می رساند : ادامه دیدار های مردمی رئیس کل دادگستری استان سمنان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر سال ۱۴۰۱ در استان سمنان به شرح ذیل است:

پنجشنبه - ۱۳/ بهمن / ۱۴۰۱ :  ملاقات عمومی با شهروندان شهرستان شاهرود در طبقه همکف دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان شاهرود ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر .

چهارشنبه - ۱۹/ بهمن/۱۴۰۱ :  ملاقات عمومی با شهروندان شهرستان گرمسار در طبقه همکف دادگستری آن شهرستان ساعت ۸ الی ۱۱ صبح .

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *