ربیعی: در رفسنجان بدتر از بیرون خانه بازی می‌کنیم/ فقط 3 بار در این فصل استعفا کرده‌ام

17:51 - 13 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۹۳۸۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در این فصل بازی‌های خانگی ما در رفسنجان به سمت حریفان است.

خبرگزاری میزان - محمد ربیعی در نشست خبری پایان دیدار تیم مس رفسنجان با ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*امیدوارم هرچه سریع‌تر برای زلزله‌زدگان خوی اتفاقات خوبی رخ بدهد. در مورد بازی هم باید بگویم. به تارتار و تیم ذوب آهن خسته نباشید می‌گویم. به بازیکنان تیم خودم هم خسته نباشید می‌گویم. البته این بازی از بازی‌های ضعیف و روبه پایین ما بود دلایلش هم می دانم چیست، روز قبل از بازی هم اعلام کردم. بازی‌های ما در رفسنجان به سمت حریفان است.

*می‌توانم بگویم بخش عمده  بازی را برایم خودم پیش بینی می‌کنم. می‌دانستم که ذوب آهن چه سبک بازی ارایه خواهد کرد.نیازمند این بودیم که از عرض زمین استفاده کنیم ولی در این زمین باید جور دیگر بازی کنی و در مدل دیگر فوتبال ذوب آهن شرایط بهتری دارد زیرا باید بلند و مستقیم بازی کنیم. 

*دلیل اینکه بازی مستقیم می‌کنیم این است که بازیکن باید سه ضربه بزند. چند سالی در چمن مصنوعی بازی کردیم و بعد از 4 سال هم این زمین است و امیدوارم ورزشگاه بعدی به آیندگان برسد. ما با این شرایط نمی‌توانیم بازی کنیم و توانایی همین قدر است کاریش نمی‌شود کرد. امروز باران هم زده بود و نور علی نور شده بود. این نوع بازی ها بازی های اتفاقات است و حریف هم می‌توانست حتی در دقایق پایانی گلزنی کند.

*هم سه چهار موقعیت گلزنی داشتیم و هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم دو موقعیت گلزنی داشتیم. جز بازی‌هایی بود که از لحاظ جسمی نه از لحاظ روحی و تمرکز بسیار پایین بودیم. دلایلش هم مشهود است.امیدوارم قدر این تیم را بدانند. علاجی دیگر نیست وقتی زمانی دیر شده باشد. سرمربی مس رفسنجان در مورد اتفاقات داخل باشگاه و کار در این شرایط اظهار داشت: به هر حال رابطه خوبی بین من و مردم رفسنجان برقرار است.

*در راستای همین رابطه خوب، من فقط سه بار استعفا در همین فصل دادم. مخالفت کردند و من طبق قانون نمی‌توانم کاری کنم. من همه اینها را پیش بینی کرده بودم. ادم باید واقع بینانه باشد. پیش بینی جلوتر را هم کرده ام اگر بخواهیم با همین روند پیش برویم مس رفسنجان سال دیگر دسته یک است. اگر بخواهیم بر اساس محور استقلال، علم پیش بینی کنیم باید احساسات را کنار بگذاریم. این تیم توانایی های نشان داده و جاهایی هم ضعف داشته، در بدیهات مشکل داریم. ما در هجدهمین روزی است که در شرایط اردو هستیم. توجیه نمی‌کنم. روزی که بدیم باید بگوییم بد بودیم تعارف نداریم. مقابل گل گهر و نساجی بازی خوبی انجام دادیم. تمیهدات برای باشگاه گذاشتیم ریکاوری جسمی خوبی داشتیم اما ریکاوری روحی نداشتیم. تمرکز پایی باشد ضریب خطا بالا می‌رود.

*بازیکنان با کیفیت و خوبی که بازدهی خوبی داشتند امروز بازیکنانی که در اکثر بازی های ما خوب بودند و کیفیت خوبی داشتند مثل سلیمان زاده، آذر باد حسن جعفری و تیموری و .. که 7-8 بازیکن رو به پایین داشتیم که دلایلش را نباید بازگو کنم. عاشق مردم هستیم و دوست داریم برای مردم کار کنیم این تیم تنها دلخوشی مردم است و امروز زیر باران به ورزشگاه آمدند. بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند اما تمرکز نداشتیم و بی قاعده بازی کردیم.

ادامه دارد ...ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *