قهرمانی هوانیروز در مسابقات پاورلیفتینگ نیروی زمینی ارتش

23:15 - 11 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۸۷۲۶
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی نزاجا به میزبانی سرپل ذهاب و قهرمانی تیم هوانیروز به پایان رسید.

خبرگزاری میزان - مجید نظر خانی دبیر هیات پاورلیفتینگ نزاجا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان اظهار داشت: مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی نزاجا با شرکت ۲۳۰ ورزشکار و به مدت ۴ روز از تاریخ چهارم تا هشتم بهمن ماه به میزبانی استان کرمانشاه و در تیپ ۷۱ شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

نظرخانی افزود: در پایان این رقابت ها تیم هوانیروز نزاجا بر سکوی قهرمانی قرار گرفت و تیم تیپ ۷۱ سرپل ذهاب میزبان نیز به مقام دومی دست یافت. همچنین تیم های تیپ ۳۵ نیرو مخصوص و ۱۲۸ متحرک هجومی به صورت مشترک مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

دبیر هیات پاورلیفتینگ ارتش در ادامه تصریح کرد: سه نفر برتر هر وزن به اردو آماده سازی تیم پاورلیفتینگ نزاجا جهت حضور قدرتمند در رقابت های لیگ برتر باشگاه‌های کشور راه یافتند که پس از این اردو با تصمیم کادر فنی از هر وزن دو نفر در ترکیب تیم پاورلیفتینگ نزاجا جهت شرکت در رقابت های لیگ برتر قرار می‌گیرند.

سرگرد نظرخانی دبیر هیات پاورلیفتینگ نیروهای مسلح و مسئول برگزاری مسابقات در پایان ضمن خداقوت و خسته نباشید به ورزشکاران و مربیان حاضر در این رقابت‌‌ها، خاطرنشان کرد: از فرماندهی و پرسنل زحمتکش تیپ ۷۱ به جهت برگزاری میزبانی شایسته این مسابقات تقدیر و تشکر میکنم و همچنین از حمایت و نگاه ویژه مدیرکل تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش سرهنگ چنگیز مسیب زاده به رشته پاورلیفتینگ نزاجا نهایت قدردانی و سپاس را دارم.

گفتنی است؛ تیم پاورلیفتینگ نزاجا از تیم های قدرتمند لیگ برتر باشگاه‌های ایران می‌باشد که سابقه نایب قهرمانی در لیگ برتر کشور و کسب مقام سوم باشگاه‌های جهان در سال ۱۴۰۰ و همچنین عنوان سوم مسابقات لیگ برتر پاورلیفتینگ در سال ۱۴۰۱ و مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام/


برچسب ها: ارتش میزان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *