رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خمز: پیشنهاد هدایت تیم ملی ایران برایم رضایت‌بخش است/ فولاد خیلی خوب یارگیری کرده

13:41 - 11 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۸۰۵۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم تراکتور گفت: هدف و ایده ما این است که بازی بیشتر در زمین فولاد جریان داشته باشد.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز، سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان از هفته هجدهم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*نوع بازی ما خیلی شفاف است. همیشه سعی می کنیم همان نوع بازی را بدون توجه به حریف و نتیجه بازی انجام بدهیم. فولاد تیم خیلی خوبی است. مربی خیلی خوبی دارد و یکی از بهترین تیم های لیگ است. در پنجره زمستانی خیلی خوب یارگیری کرده است. قطعا تماشاگران می توانند بازی خیلی خوبی ببینند ولی برای ما بازی سختی خواهد بود.

*با دو وینگر بازی می کنیم. قنبری و عباسی چیزی را که خواسته ایم خوب انجام می دهند. گاهی از وینگرها می خواهیم باز شوند و از بیرون خطر ایجاد کنند. گاهی می خواهیم به داخل بیایند و برتری عددی ایجاد کنند. در مجموع از آن ها راضی هستیم. همیشه جنگ در وسط زمین است چون بخشی از بازی است. هدف و ایده ما این است که بازی بیشتر در زمین فولاد جریان داشته باشد. سبک بازی فولاد طوری است که در میانه خوب جمع می شوند و خوب ضد حمله می زنند. ما سعی می کنیم این فرصت را به آن ها ندهیم. سعی می کنیم نوع بازی خودمان را خیلی خوب انجام بدهیم.

*ایده واضحی از نوع بازی که می خواهیم داریم. به بازیکنان گفته ام برای اینکه یک تیم بزرگ باشید باید مثل یک تیم کوچک در زمین بدوید. بازیکنان می دانند در هر پستی که هستند باید بیشترین سعی‌شان را انجام بدهند تا به تیم کمک کنند. تیم ما بدون توپ هم خوب کار می کند. وقتی توپ را از دست می دهیم با شدت پرس می کنیم و در جاگیری دفاعی عملکرد خوبی داریم.

*من شاهد بودم که باشگاه تمام تلاشش را کرد بازیکن بگیرد اما تا آن حد موفق نبودند. شاید تعداد بازیکنان ما زیاد نباشد. سعی کردیم تیم را تقویت کنیم اما آنطور که می خواستم با تمام تلاش‌هایی که باشگاه داشت، اتفاق نیفتاد. برخی بازیکنان نخواستند به اینجا بیایند یا اینکه ما نتوانستیم بازیکنی که می خواستیم را بگیریم. دو بازیکن گرفتیم و دوست داشتیم بازیکن بیشتری بگیریم. وقتی تعداد بازیکنان بیشتر باشد مربی آرامش بیشتری برای استفاده از بازیکنان دارد.

*خیلی خوشحالم که فردا می توانیم تماشاگران را داشته باشیم. فوتبال بدون تماشاگر جذابیت ندارد. امیدوارم از هفته‌های آینده شاهد پر شدن ورزشگاه‌ها باشد. امیدوارم حضور آن‌ها به نتیجه گیری ما کمک کند.

*عباس زاده مصدوم است که کم کم به شرایط بازی می رسد اما هنوز نمی توانیم از او استفاده کنیم. حسینی هم فعلا شرایط بازی ندارد. محروم هم نداریم.

*بازیکن خارجی اگر بازیکنی باشد که فکر کنیم می تواند به تیم کمک کند بله، یک جای خالی برای جذب بازیکن آزاد داریم اگر تا الان سخت بود، الان فکر می کنم جذب او سخت تر است.

*کاوه رضایی از تیم رفته و گذشته تیم است.

*در فوتبال به خاطر نتایج یا از شما متنفر می شوند یا شما را دوست دارند ولی از این صمیمیت و محبتی که هواداران به ما دارند تشکر می کنم. در مورد اینکه من شاید گزینه تیم ملی باشم باید سه مورد را بگویم. برایم خیلی رضایت بخش است با وجود زمانی کمی که اینجا هستم این خبر منتشر شود. با گذشت زمان این تجربه را دارم نباید تمرکزم را روی کارهایی که بر عهده من است از دست بدهم. مربیانی که در ایران هستند خیلی بیشتر از من زحمت کشیده اند.

انتهای پیام/


برچسب ها: تراکتور پاکو خمز

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *