رئیس کل دادگستری مازندران از حوزه قضایی قائمشهر بازدید کرد

10:18 - 10 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۵۸۴۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان مازندران در راس هیئتی قضایی، به ‌منظور نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مراجعان از دادگستری و دادسرای شهرستان قائمشهر بازدید کرد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اکبری در راس یک هیئتی قضایی به ‌منظور نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مراجعان از دادگستری و دادسرای شهرستان قائمشهر بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با تاکید بر ضرورت رسیدگی به پرونده‌های مسن و معوق در شعب، میزان تعیین اوقات رسیدگی، تعداد پرونده‌های ارجاعی و موجودی در شعب مستقر در این شهرستان و انجام به ‌روز امورات قضایی و حقوقی شهروندان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در ادامه ضمن بازدید از شعبه ویژه رسیدگی به دعاوی خانواده بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت شوراهای حل اختلاف در حوزه دعاوی مربوط به خانواده تاکید کرد.

بیشتر بخوانید:

دوازدهمین جلسه نقد و تحلیل رای دادگستری مازندران برگزار شد

رئیس کل دادگستری استان مازندران در جریان بازدید از شعب دادگستری شهرستان قائم شهر بر اهمیت کوتاه کردن فرایند رسیدگی‌های قضایی تاکید کرد و بسیاری از مشکلات موجود در فرایندهای قضایی را ناشی از بروز اطاله در رسیدگی‌های قضایی عنوان کرد.

وی همچنین در ادامه حضور خود در شهرستان قائم شهر، از دادسرای این شهرستان بازدید به‌عمل آورد و نحوه رسیدگی به پرونده ها را مورد بررسی قرار داد .

رئیس کل دادگستری استان مازندران ضمن بازدید از شعب اجرای احکام دادسرای شهرستان قائم شهر، میزان تعیین اوقات را مورد ارزیابی قرار داد و بر کوتاه شدن اوقات رسیدگی تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف دادگستری و دادسرای این شهر به استماع مشکلات و مسائل مطروحه از سوی مراجعان نیز پرداخت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *