164 کیلوگرم مواد مخدر در شهرهای ارومیه و سلماس کشف شد

10:08 - 10 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۵۸۴۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف 164 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرهای ارومیه و سلماس،طی دو عملیات مشترک دستگاه قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی اظهار کرد: پس از مدتها اقدام اطلاعاتی، طی یک عملیات منسجم، باند بزرگ قاچاق مواد مخدر درارومیه منهدم و ازیک دستگاه کامیونت یخچالدار متعلق به قاچاقچیان، مقدار 134 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد و در این راستا 2 نفر متهم دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شدند.

وی ادامه داد: در عملیات دیگر نیز با توجه به اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر سلماس مبنی بر وجود موادمخدر در محلی در این شهرستان موضوع بلافاصله تحت بررسی قرار گرفت و دستورات قضایی لازم توسط دادستانی سلماس صادر و از این محل مقدار ۳۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و در این راستا نیز۳ نفر متهم دستگیر و ۲ دستگاه خودرو از نوع پژو و پیکان توقیف شدند.

عتباتی در پایان تاکید کرد: برخورد جدی و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر جریان دارد و اجازه فعالیت به این سوداگران مرگ را نخواهیم داد و با هماهنگی مطلوبی که بین دستگاه های انتظامی و امنیتی و قضایی استان ایجاد شده بنیان های مالی این قاچاقچیان از هم پاشیده می شود و برخوردهای قاطع قضایی در انتظار این افراد خواهد بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *