۹ هزار میلیارد تومان از کالاهای اموال تملیکی به فروش رفت

8:49 - 10 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۵۷۲۹
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از فروش ۹ هزار میلیارد تومان از کالاهای موجود در انبارهای این سازمان خبر داد و گفت: رشد ۶ برابری فروش کالاها در دولت سیزدهم با سرعت در تعیین و تکلیف کالاها رقم خورد.

خبرگزاری میزان _ عبدالمجید اجتهادی با اشاره به تعیین تکلیف ۲۵ هزار میلیارد تومانی کالاهای سازمان اموال تملیکی اظهار کرد: ۹۵ درصد فروش از طریق مزایده‌های الکترونیکی انجام شد.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی افزود: رویکرد سازمان اموال تملیکی حرکت از حراج‌های حضوری به سمت حراج‌های الکترونیکی است، از این رو با فراهم‌سازی زیرساخت‌های برگزاری حراج الکترونیکی در دولت سیزدهم، به دنبال شفافیت در این عرصه هستیم.

وی با اشاره به کالاهای فاسد شدنی به ویژه دارو، گفت: تعیین تکلیف کالاها با رای قطعی یا با مجوز فروش مرجع رسیدگی انجام می‌شود، از این رو سازمان اموال تملیکی موظف است که وضعیت کالاها را به مرجع رسیدگی اعلام کند تا مجوز دریافت کند.

به گزارش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، اجتهادی در حاشیه مجمع عمومی سالیانه سازمان اموال تملیکی اعلام کرد: تاخیر در صدور مجوزهایی از سوی دستگاه‌های مختلف از جمله غذا و دارو و استاندارد، دلیل انهدام کالاهای فاسد شدنی بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *