انوشیروانی: با گذشت 40 روز از وزنه‌برداری قهرمانی جهان علی‌حسینی هیچ برنامه‌ای نداده

16:48 - 09 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۵۳۳۶
سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: کوروش باقری برنامه تیم ملی بانوان را به ما ارائه کرد و می‌دانیم که او از 15 بهمن کارش را آغاز می‌کند.

خبرگزاری میزان - سجاد انوشیروانی، سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری در واکنش به استعفای سعید علی‌حسینی از هدایت تیم ملی بزرگسالان صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*او در متن استعفای خود اعلام کرده که سه نامه را در تاریخ‌های 28 دی و سوم بهمن به ما ارسال و اعلام کرده هیچ پاسخی هم دریافت نکرده است. او سه موضوع یعنی حضور در لیگ برتر، اردوهای تیم ملی و تمدید مأموریتش بوده را آورده است. هر سه موضوع با فاصله زمانه دو سه روزه مطرح شده است. او در مورد لیگ برتر تلفنی هم با ما صحبت کرد و گفتیم فینال لیگ برتر اواخر بهمن‌ماه برگزار می‌شود و بعد از آن مسابقات قهرمانی کشور همان چند روز قبل از نامه‌هایی که به ما بزند ما به وی اعلام کردیم که برنامه‌های خودش را برای تیم ملی اعلام کند تا بدانیم زمان شروع اردوها و برنامه‌ها به چه شکل است، اما با گذشت یک ماه و 10 روز از مسابقات جهانی هنوز علی حسینی برنامه‌ای به ما ارائه نکرده است. وقتی برنامه‌ای ارائه نکرده ما از کجا باید بدانیم که او از چه زمانی می‌خواهد اردوهای تیم ملی آغاز شود.

*تمام مواردی هم که او در این نامه نوشته به موضوع قراردادش بازمی‌گردد. قرارداد او در فدراسیون قبلی بسته شده و سه ساله است. این برای اولین بار در تاریخ وزنه‌برداری است که یک قرارداد سه ساله بسته می‌شود.ما در حال پاسخ به نامه‌های علی حسینی بودیم که نامه‌ای آمد که او اعلام کرده فدراسیون به تعهداتش مطابق قرارداد عمل نکرده است. به نظر من این موارد آنچنان حاد نیست. اینکه موضوع اردوها مطرح شده باید اول سرمربی تیم ملی برنامه بدهد و پس از آن فدراسیون تصمیم بگیرد. اگر برنامه‌ای ارائه شد و ما کاری نکرده‌ایم حق با ایشان است. 

*با همه سرمربی‌های تیم ملی در رده‌های مختلف مکاتبه کردیم و همین یکی دو روز پیش کوروش باقری برنامه تیم ملی بانوان را به ما ارائه کرد و می‌دانیم که او از 15 بهمن کارش را آغاز می‌کند. حتی لیست ورزشکاران را هم ارائه کرده است.

*در کوتاه‌ترین زمان کمیته فنی فدراسیون را تشکیل می‌دهم و از علی حسینی هم دعوت می‌کنیم حضور پیدا کند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *