رئیس کل دادگستری استان تهران با دو تن از ایثارگران دیدار کرد

۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶:۳۸
کد خبر: ۴۶۱۵۲۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان تهران و هیئت همراه با دوتن از ایثارگران معزز و خانواده‌های آنان دیدار کرد و از نزدیک به گفتگو پرداخت.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران و هیئت همراه با دو تن از ایثارگران معزز (نصراله سپیدنامه، جانباز ۳۰%، رئیس شعبه ۱۹ حقوقی مجتمع قضائی شهید بهشتی (ره) و خانم سکینه توسلی کفرانی، فرزند شهید، قاضی شعبه ۵ اجرای احکام دادسرای ناحیه ۳ تهران) و خانواده‌های آنان دیدار کرد و از نزدیک به گفتگو پرداخت.

در ابتدای این نشست صمیمی رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع) و خاندان پاک و مطهرشان بویژه اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: واژه ایثار در یک نگاه ظریف، همان رسیدن به کمال در عرصه شعور انسانی برای انتخابی برتر و آگاهانه است و نه صرفاً هیجانی زودگذر و بروز یک احساس لحظه‌ای و آنی که در برابر نیاز دیگران به آدمی دست می‌دهد.

رئیس دادگستری استان تهران افزود: این امر مختص به جامعه و ملت و منحصر به زمان خاصی نمی‌باشد و در بستر تاریخ، می‌توان نمونه‌های فراوانی از آن را مشاهده کرد که فردی به انحاء مختلف، دیگری را برخود مقدم می‌شمرد و در راه یک آرمان و هدف مقدس از بذل جان و آبرو و دیگر داشته‌های خود دریغ نمی‌ورزد که این همان مصداق بارز ایثار است.

وی افزود: رزمندگان اسلام نیز به تبعیت از مولایشان، اباعبداله الحسین (ع) در طی هشت سال دفاع مقدس با روحیه فوق، از ارزش‌های والای انقلاب و میهن اسلامی دفاع کرده و در این راه از هستی خود مایه گذاشتند که برای همیشه در تاریخ بشریت بعنوان برگی زرین خواهد درخشید، امید است ما نیز به رسالت خود در قبال شهدای بزرگوار واقف بوده و ادامه دهنده خوبی برای راه این عزیزان باشیم. 

همچنین در این دیدار، صابری مسئول امور ایثارگران، غفور معاون مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ و هیئت همراه، حیدری قائم مقام حوزه معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی و زمانیان سرپرست مدیریت رفاه، تعاون و تامین اجتماعی نیز حضور داشتند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *