دادستان تهران به صورت سرزده از دادسرا ناحیه 6 بازدید کرد

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲:۱۷
کد خبر: ۴۶۱۵۲۵۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان تهران در تداوم برنامه‌های نظارت میدانی بر عملکرد دادسراها و به منظور پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از دادسرای ناحیه 6 پایتخت بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - علی صالحی در حاشیه بازدید سرزده خود از دادسرای ناحیه 6 تهران بر تکریم مردم و حل مشکلات مراجعان به عنوان مهمترین اولویت دستگاه قضایی تأکید کرد.

دادستان تهران، در بازدید از بخش‌های مختلف این دادسرا، ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و توصیه‌ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان ارائه کرد.

وی با تاکید بر تسریع همراه با دقت در رسیدگی‌های قضایی، حفظ کرامت مراجعان و سرعت در رسیدگی‌ها را اولویت تمام قضات و کارکنان عنوان کرد.

دادستان تهران در دیدار و گفت‌وگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

وی ضمن رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، تصریح کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

صالحی همچنین در دیدار چهره به چهره با تعدادی از مراجعان، در جریان مشکلات و مطالبات آن‌ها قرار گرفت و دستور رسیدگی‌های لازم را صادر کرد.

صالحی در این بازدید ضمن ابلاغ سلام و قدردانی رئیس قوه قضاییه به همکاران قضایی و اداری، به تعدادی از نیروهای دادسرای ناحیه 6 لوح تقدیر اعطا کرد.

بیشتربخوانید

دادستان تهران از دادسرای ناحیه یک بازدید کرد/ تاکید صالحی مبنی بر برخورد قاطع قضایی با کیف قاپ‌ها و سارقان تلفن همراه

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *