رئیس کل دادگستری استان زنجان از بازداشتگاه خدابنده بازدید کرد

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳:۳۰
کد خبر: ۴۶۱۵۱۰۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری زنجان در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر کرد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر کرد.

وی در حاشیه این بازدید و دیدار چهره به چهره با زندانیان که معاون قضایی رئیس کل و مسئولان قضایی شهرستان نیز حضور داشتند، هدف از این بازدید را اجرای سیاست ها و برنامه های قوه قضاییه در امور زندانیان بیان کرد ،گفت: در این بازدید، ضمن استماع مسائل و مشکلات زندانیان، دستورات لازم در جهت رفع مشکلات و پیگیری امورات زندانیان صادر شد .

بیشتر بخوانید:

۹ واحد کلینیک حقوقی رایگان در شهر زنجان ایجاد شد

رئیس کل دادگستری زنجان با تشکر از اقدامات صورت گرفته در بازداشتگاه قیدار اظهار کرد: حضور مسئولان قضایی استان و شهرستان خدابنده در این دیدار و بررسی پرونده ها و مشکلات زندانیان در کاهش جمعیت کیفری زندانها بسیار موثر است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی خاطر نشان کرد: در طول سال و در مناسبت های مختلف از جمله هفته قوه قضاییه و دهه مبارک فجر حضور کلیه مسئولان قضایی استان و قضات در زندان ها و دیدار چهره به چهره با زندانیان خروجی بسیار خوب و ارزشمندی داشته و با برنامه ریزی انجام شده حضور مسئولان قضایی و قضات در همه حوزه های قضایی در زندان و شنیدن مشکلات زندانیان بصورت منظم و مستمر در حال انجام است.

وی در پایان این بازدید در جلسه ای با مسئولان بازداشتگاه خدابنده و رئیس دادگستری و دادستان خدابنده دستوراتی را نیز در خصوص اداره بهتر زندان چه از جهت مسائل امنیتی و چه از جهت رسیدگی به امور زندانیان صادر کرد.

انتهای پیام/


برچسب ها: زندان زنجان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *