رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پولادگر: تحریم وزیر ورزش در دنیا بی‌سابقه بود/ سیاسی‌ترین جام جهانی را تجربه کردیم

11:01 - 08 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۳۴۰۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: سیاسی‌ترین جام جهانی فوتبال را با اتفاقاتی که رخ داد داشتیم که این مساله را مثل تحریم وزیر ورزش باز هم در ادامه این روزها می‌بینیم.

خبرگزاری میزان - سیدمحمد پولادگر در مجمع آنلاین فدراسیون فوتبال، اظهاراتی داشت که گزیده‌ای از آن را در زیر می‌خوانید:

*یک رویداد بزرگ ملی ورزشی به نام جام جهانی را سپری کردیم. از همه عواملی که باعث شدند در این رویداد بزرگ با اقتدار و سربلندی حضور پیدا کنیم، تشکر می‌کنم. هر چند شاید قضاوت‌های متفاوتی شد که طبیعی هم هست.

*متفاوت‌ترین جام جهانی را سپری کردیم. خروجی آن بیشتر برد و باخت‌هاست اما شاید بسیاری اتفاقات حاشیه ای را نبینند و ندانند. این را از زبان دوستانی که تجربه حضور در ادوار مختلف داشتند و فوتبالی هستند می‌گویم. علیرغم اینکه نهادهای بین‌المللی ورزش همیشه شعار جدایی ورزش از سیاست را می‌دهند ولی سیاسی‌ترین جام جهانی فوتبال را با اتفاقاتی که رخ داد داشتیم که این مساله را مثل تحریم وزیر ورزش باز هم در ادامه این روزها می‌بینیم. یک کار بی‌سابقه در دنیا است که یک نهاد سیاسی دخالت و با یک شخصیت ورزشی چنین برخوردی کند.

*واقعا نمی‌دانیم آیا این جرم محسوب می‌شود؟ شاید دوستان فراموش کنند ولی امیدوارم فردی با قلم خوب، حواشی این رویداد بزرگ را بنویسد که آیندگان بداند تیم ما در چه شرایطی در جام جهانی حضور پیدا کرد و دشمن چگونه از تمام کانال ها ورود کرده بود تا شرایطی فراهم کند که حتی تیم ما در این جام حاضر نشود.

*همه مکرها و توطئه‌‌ها نقش برآب شد. افرادی که بعضی مسائل را می‌دانند و منصف هستند به ورزش و مدیریت کشور ما نمره قبولی می‌دهند. علیرغم تمام این اتفاقات تلخ، تیم ملی ما حضوری عزت‌مندانه و چشمگیر داشت و به لطف خدا هرچه رشته بودند پنبه شد.

*با تدابیری که اتخاذ شد؛ همه عزیزان دست در دست هم و در کنار هم باعث شدند یک حضور عزت‌مندانه در این رویداد بزرگی همچون جام جهانی داشته باشیم. بابت این موضوع از همه عزیزان، وزارت‌خانه‌ها و نهادهایی که کمک کردند تا این رویداد با این شکوه و عظمت برگزار شود تشکر می‌کنم. به خصوص از مهدی تاج و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که همگی به اندازه خودشان سهم بزرگی در این اتفاق داشتند.

*فوتبال رشته پرطرفداریست که در عرصه‌های مختلف باعث اقتدار ملی ما شده و وزارت ورزش با تمام توانش حمایت می‌کند. کما اینکه همین جام جهانی یکی از مصادیق حمایت همه جانبه دولت و وزارت ورزش از رشته فوتبال است. به جزئیات آن نمی پردازم که وزیر چگونه با تمام وجود حضور داشت و از آبرو و اعتبارش هزینه کرد. امیدوارم مثل همیشه برای سربلندی، اقتدار و توسعه فوتبال ایران، همدل و همراه در کنار هم، رئیس فدراسیون و هیات رئیسه باشید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *