تاج: تعیین کادرفنی تیم‌های ملی بزرگسالان و امید جزو اولویت‌های فدراسیون است/ گام‌های مهمی در تجهیز ورزشگاه‌ها به VAR برداشته شده

۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱:۰۰
کد خبر: ۴۶۱۳۳۲۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: در حوزه تیم‌های ملی بزرگسالان و المپیک هم برنامه‌های ستادی در حال انجام است و تعیین کادرفنی این دو تیم جزو اولویت‌های مدیران فدراسیون و هیات رئیسه خواهد بود.

خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج، رئیس، هدایت ممبینی دبیرکل، اعضای هیات رییسه، اعضای مجمع فدراسیون فوتبال و نماینده AFC  و FIFA به صورت آنلاین در جلسه از ساعت ۱۰ صبح امروز پس از تلاوت آیات کلام الله مجید و پخش سرود ملی در مرکز ملی فوتبال ایران به صورت رسمی و پیرو دستور جلسه زیر آغاز شد:

۱-انتصاب 3 نفر از اعضای مجمع عمومی به منظور بررسی صورتجلسه و تایید صورتجلسه مجمع عمومی قبلی

۲- سخنرانی مهدی تاج رئیس محترم فدراسیون فوتبال و رئیس مجمع عمومی 

۳- تعيين 3 نفر برای شمارش آرا 

۴- تایید انتصاب حسابرس مستقل بیرونی 

۵- تایید انتصاب خزانه دار 

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه این مجمع اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*در ابتدا به دو پیشکسوت ارزنده فوتبال کشورمان یعنی مهرداد میناوند و علی انصاریان که 2 سال پیش در چنین روزهایی در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند ادای احترام می‌کنم. بی شک یاد این عزیزان همیشه در خاطر مردم باقی خواهد ماند. همچنین برای جواد ششگلانی رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی آرزوی سلامتی دارم.

*خانواده فوتبال ایران در ماه‌های اخیر در کنار هم روزهای مهمی را پشت سرگذاشت. اگر از همین روزهای اخیر آغاز کنم باید به بازگشت پرشور تماشاگران به ورزشگاه‌ها اشاره داشته باشم که با حضور دوباره‌شان رونق هر چه بیشتری به ورزشگاه‌ها و مسابقات دادند. یک بار دیگر مشخص شد فوتبال بدون تماشاگر اساسا نمی‌تواند به حیات خود ادامه بدهد.

*خانواده فوتبال ایران، قدردان این حضور گرم تماشاگران فوتبال است و امیدواریم با فراهم آمدن شرایط و ملزومات لازم در آینده شاهد حضور کامل تر و همه آنان باشیم.

*اینک که این مجمع در حال برگزاری است، تیم‌های ملی فوتبال ایران در سطح بانوان و آقایان هم به فعالیت پرفشار خود ادامه می دهند. خانم های فوتسال ایران، دیروز رقابت خود را در کافا با جشنواره‌ای از گل آغاز کردند و تیم های ملی نوجوانان، جوانان و فوتبال ساحلی هم اینک خود را مهیای رقابت‌های آتی حساس می کنند.

*فدراسیون فوتبال تمام قد در کنار تیم‌های ملی است و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق، تلاش بازیکنان متعصب و زحمات کادر فنی شایسته این تیم ها شاهد بهترین ها برای فوتبال ملی مان باشیم.

*در حوزه تیم های ملی بزرگسالان و المپیک هم برنامه های ستادی در حال انجام است و تعیین کادر فنی این دو تیم جزو اولویت های مدیران فدراسیون و هیات رئیسه خواهد بود.

*در این مقطع زمانی گام‌های مهمی در راه موضوع تجهیز ورزشگاه‌ها به سیستم کمک داور ویدیویی برداشته شده. ضمن اینکه فاز نخست مربوط به آغاز به ساخت ساختمان اداری فدراسیون فوتبال در نزدیکی مرکز ملی فوتبال هم برداشته شد که با قدرت ادامه خواهد داشت.

*در مجمع امروز هم حسابرس مستقل بیرون فدراسیون فوتبال و همچنین خزانه‌دار را با انتخاباتی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، تعیین خواهد شد و امیدواریم با این ابزارها گام هایی در مسیر شفافیت و قانونداری هر چه بیشتر برداشته شود.

*فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با محور قراردادن برنامه ها در سطوح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به دنبال تحقق اهداف مدنظر است و در این مسیر مجمع عمومی؛ به عنوان رکن اصلی فوتبال یار و همراه خانواده فوتبال در این مسیر خواهد بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *