کشتی آزاد جام یاریگین| حضور 2 کشتی‌گیر کشورمان در دیدار شانس مجدد

9:42 - 08 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۳۱۷۵
سه آزادکار امروز به مصاف حریفان خود خواهند رفت

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی جام یاریگین از پنجشنبه ۶ بهمن ماه در شهر کراسنویارسک روسیه در حال برگزاری است و امروز با مشخص شدن نفرات برتر به پایان خواهد رسید.

در روز دوم این رقابت‌ها دو نماینده کشورمان با شکست مقابل حریفانشان راهی دیدار شانس مجدد شدند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، عباس ابراهیم زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم مسابقات به مصاف چیمبا از روسیه رفت و با نتیجه ۱۳ بر ۷ نتیجه را واگذار کرد.چیمبا در مرحله بعد با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و ابراهیم زاده نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امیررضا امیری دور اول با علی ژودیف کشتی گرفت و با نتیجه ۱۱ بر ۲به پیروزی رسید وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۳ ارونف از روسیه را مغلوب کرد، امیری در دور سوم با پاسنوک از روسیه مبارزه کرد و با نتیجه ۱ بر ۱ شکست خورد. با راهیابی پاسنوک به فینال مسابقات امیری هم در گروه بازنده ها رقابت‌ خواهد کرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، مصطفی طغانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید، وی در دور دوم مقابل باگوگایف از روسیه با نتیجه 2 بر 1به پیروزی رسید. طغانی در دور سوم به مصاف خرامیانکو از بلاروس رفت و با نتیجه 2 بر صفر با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد. با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال، وی نیز به گروه بازنده ها رفت.

همچنین امروز در روز پایانی این مسابقات امیرحسین حسینی، علیرضا رکابی و میثم عبدی به ترتیب در اوزان ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم مقابل حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.

انتهای پیام/


برچسب ها: کشتی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *