رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیش از ۶۲ هزار نسخه کتاب از سوی ۱۰هزار نفر خریداری شد

8:55 - 08 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۳۰۵۲
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
بیش از ۱۰هزار نفر طی دو ماه، ۶۲هزار و ۲۸۴ نسخه کتاب را به مبلغ ۳۴ میلیارد و ۷۷۹ میلیون ریال از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» خریدند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، ۱۰هزار و ۳۵ نفر از  ۵۵۱ شهر در بازه زمانی دو ماهه ۶۲هزار و ۲۸۴ نسخه کتاب را به مبلغ ۳۴ میلیارد و ۷۷۹ میلیون ریال از ۲۳۷ کتابفروشی عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» خریدند که مجموع  یارانه پرداختی به آنها  ۷میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال بوده است.

مردم شهرهای تهران، قم، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، کرج، رشت، زنجان، اراک و یزد به ترتیب بیشترین خریداران کتابفروشی‌های عضو این سامانه بودند و بیشترین یارانه خرید نیز به خریداران استان‌های تهران، قم، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان‌شرقی، البرز، آذربایجان‌غربی، مرکزی، گیلان، مازندران، خوزستان، همدان، کرمان، یزد، سمنان، لرستان، زنجان، کرمانشاه، قزوین، کردستان، گلستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویر احمد و ایلام اختصاص پیدا کرده است.


در این مدت ۱۰ کتابفروشی یارانه ۲۰ میلیون تومانی اختصاص یافته به کتابفروشی‌های عضو در مرحله اول را مصرف کرده و دوباره یارانه دریافت کرده‌اند. همچنین  ۲۴هزار و ۶۰۹ بسته کتاب از زمان شروع به کار «سامانه خرید از کتابفروشی» برای خریداران ارسال شده است .


تعداد ۱۵۲ هزار و ۸۱۲ عنوان کتاب منتشر شده از سوی ۴هزار و ۶۴۹ ناشر توسط ۲۳۷ کتابفروشی در «سامانه خرید از کتابفروشی» در معرض دید خریداران قرار گرفته و مجموع تعداد نسخه کتاب‌های موجود نیز  ۴میلیون و ۹۲۳ هزار و ۱۹۸ نسخه است.

خریداران می‌توانند با مراجعه به «سامانه خرید از کتابفروشی» به نشانی  c.ketab.ir ضمن ثبت‌نام، کتاب‌های مورد نظر خود را از کتابفروشی‌های عضو خریداری و با پرداخت صرفا هشت هزار تومان برای هر بسته پستی از هر نقطه کشور، کتاب‌‌های خریداری شده را در نشانی ثبت شده تحویل بگیرند.


مرکز پشتیبانی و پاسخگویی با شماره تماس ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱  برای پاسخگویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از طریق«سامانه خرید از کتابفروشی» برای خریداران و کتابفروشان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *