شکایت پرسپولیس از بنیادی‌فر: داور از ترس افرادی که در جایگاه ویژه بودند، پنالتی نگرفت

21:51 - 07 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۲۸۶۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای به اتفاقات و حضور افراد مشکوکی که داور مسابقه از آن ها ترسید و تحت تاثیر همین مساله، پنالتی را اعلام نکرد، واکنش نشان داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای به اتفاقات و حضور افراد مشکوکی که داور مسابقه از آن ها ترسید و تحت تاثیر همین مساله، پنالتی را اعلام نکرد، واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه، چنین آمده است:

در دیداری که قرار بود بدون تماشاگر باشد، افرادی از اعضای تیم‌های پایه و لیدرهای حریف در جایگاه ویژه نشستند و هر کاری کردند. آن‌ها از ابتدای بازی علاوه بر تشویق تیم میزبان، به فحاشی و توهین علیه مربیان و بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری مشغول بودند!

این شرایط تا انتهای نیمه اول ادامه پیدا کرد. ناظر بازی در ابتدای نیمه دوم دستور به خارج شدن این افراد از ورزشگاه داد اما در کمال تعجب چند دقیقه بعد همه آنها برگشتند و به کاری که به آنها دیکته شده بود، پرداختند. فضا برای داور به حدی سنگین و ترسناک شده بود که از گرفتن واضح‌ترین و ساده‌ترین خطاها به سود پرسپولیس می‌ترسید. او در دو صحنه نیز خطای هند مدافع فولاد و همچنین خطا روی دیاباته را پنالتی نگرفت تا به راحتی ۳ امتیاز از پرسپولیس گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس، با استناد به اظهارات کارشناسان داوری، از تیم داوری این مسابقه رسما شکایت می‌کند. در بازی‌های گذشته نیز چندین بار شاهد ناداوری‌ها علیه خود بودیم که در احترام به جامعه داوری نه باشگاه و نه کادر فنی هیچ گله و شکایتی نکردند و نمونه بارزش همین بازی گذشته و خطای هند پنالتی واضح مدافع ذوب‌آهن بود.

از فدراسیون فوتبال و کمیته‌هایش فقط انتظار اجرای عدالت داریم. ضمن آنکه تمام مسایل این بازی در موضوع داوری خلاصه نمی‌شود و آن‌چه گفته شد بخشی از رویدادها بود که باید مورد توجه ویژه‌ای قرار بگیرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *