رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست مقابل فولاد چه گفتند؟

20:49 - 07 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۲۸۱۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست مقابل فولادخوزستان به اظهار نظر درباره این مسابقه پرداختند.

خبرگزاری میزان - بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولادخوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر به اظهار نظر درباره این دیدار پرداختند که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*عالیشاه: داور از چه می‌ترسد؟

*کجای دنیا توپ را از بیرون وسط زمین می‌اندازند؟ اینکه دو بار متوالی در زمین توپ می‌اندازند، برای چه زمانی است؟ هفته گذشته پنالتی ما را نگرفتند، اما بازیکنان پرسپولیس حُجب و حیا دارند و مصاحبه نمی‌کنند.

*موعود خان! از چه می‌ترسی که با داد و بیداد خطا می‌گیری و پنالتی ما را نگرفتی؟ چه علتی دارد؟ کاش هواداران در ورزشگاه حضور داشتند تا داور با هر فریاد سوت نمی‌زد.

*آیا اسم این فوتبال بود؟ باید یک پنالتی به سود ما اعلام می‌شد، اما صحبت من درباره کلیت مسابقه است. بازی به مدت 15 دقیقه مداوم در جریان نبود و داور هر پنج دقیقه یک بار سوت می‌زد. مگر چنین چیزی داریم؟!

کامیابی‌نیا: مربی ما ساکت است و حقش را می‌خورند

*می‌خواهیم از بازی لذت ببریم، ولی این چه وضعی است؟ مربیان آنها (فولاد) از ابتدای بازی در زمین بودند. وقتی یک مربی را 10 جلسه محروم کنند دیگر به خودش اجازه نمی‌دهد جو بازی را اینطور خراب کند. فدراسیون باید برخورد کند. صحنه پنالتی صد درصدی را داور چطور ندید؟ مگر می‌شود این اتفاقات رخ بدهد، ما هم زحمت می‌کشیم.

*چون مربی ما ساکت است، باید حقش خورده شود؟ این فوتبال است؟ بازیکن‌شان 10 بار زمین می‌افتد و از آن طرف به توپ‌ جمع‌کن می‌گویند توپ را وسط زمین بیاندازد. ببینیم در آسیا هم اینطور می‌توانند بازی کنند و وسط زمین بروند؟ فیفا آنها را جریمه و چند جلسه محروم‌شان می‌کند. مقداری حرفه‌ای باشید.

*چرا باید بازی بدون تماشاگر باشد؟ چون کنار زمین کادر فنی‌شان شلوغ کنند؟ مگر می‌شود؟ شک نکنید این اتفاقات برنامه‌ریزی شده است. مگر می‌شود کار‌هایی کنیم که نه بازیکنان لذت ببرند و نه هواداران؟

فرشاد فرجی: بنیادی‌فر پنالتی می‌گرفت زنده بیرون نمی‌رفت!

*من همیشه عادت کردم جایی که احترامم حفظ شود احترام می‌گذارم، اما اگر احترامم حفظ نشود من هم احترام نمی‌گذارم. به نظرم باید درِ این فوتبال را تخته کنند. احترام پرسپولیس اینجا حفظ نشد. شما وقتی نمی‌توانید یک بازی بدون تماشاگر برگزار کنید، چرا این کار را می‌کنید؟ یک دلیل بگویید چرا امروز بازی پرسپولیس بدون تماشاگر بود؟ اگر بدون تماشاگر بود این همه هوادار که لباس فولاد تن‌شان بود در ورزشگاه چه کار می‌کردند؟!

*به خدا قسم اگر بنیادی‌فر آن پنالتی را می‌گرفت زنده از اهواز بیرون نمی‌رفت. این همه تهدید کرده بودند. چرا همه بلاها باید سر پرسپولیس بیاید؟! هر هفته یک پنالتی برای ما نمی‌گیرند. به همه آن‌هایی که این اتفاق را برنامه‌ریزی کرده بودند تبریک می‌گویم. مگر می‌شود هر سال این اتفاق فقط برای ما بیفتد! آقایحیی باید جواب این همه هوادار را بدهد؛ آیا شما می‌توانید جواب بدهید؟

پورعلی‌گنجی: مثل رعد و برق دیاباته را زدند

*بازی به نظرم بازی قشنگی نبود. خواهش من از تمام داوران این است که محکم و با قدرت تصمیم بگیرند و با فریاد بازیکنان و نفرات بیرون زمین تصمیم‌شان را عوض نکنند. یک پنالتی صددرصد برای ما نگرفتند.

*افراد کنار زمین تاثیرگذار بودند و شک نکنید. داوران ما احساساتی تصمیم می‌گیرند و بازی قبلی یک پنالتی به سود ما نگرفتند و این بازی هم یک سری سودها 50-50 به سود فولاد بود. امروز بازی فوتبال ندیدیم و سه امتیاز را از دست دادیم.

*خطای پنالتی روی دیاباته؟ به نظر من که دو متری صحنه بودم، صدای برخوردشان مثل رعد و برق بود و در کل فضا پیچید. نمی‌دانم… سوت داور هم آمد بالا و نمی‌دانم چرا سوت نزد. یک سری مسائل شاید در سوت نزدن داور برای پنالتی تاثیرگذار بود.

وحید امیری: این‌طور باشد دیگر بازی نمی‌کنم

*من اولین‌بار است که درباره داوری صحبت می‌کنم. آقای بنیادی‌فر نتوانست بازی را مدیریت کند و ضربه‌ای که به دیاباته خورد، بازیکنان داخل زمین صدایش را شنیدند اما متاسفانه در بازی قبلی هم یک پنالتی ما نادیده گرفته شد.

*یک بازی بگوییم داور اشتباه کرد، دو بازی بگوییم، اما این‌طور که نمی‌شود. من خودم از اینکه اعتراض به داوری داشته باشم متنفرم اما خدا شاهد است اگر این اتفاق بیفتد خودم بازی نمی‌کنم! دوست دارم تمام اتفاقات در جریان بازی رقم بخورد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *