رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دنیای غرب فریبکارانه‌ دم از آزادی می‌زند/مهار تورم و پایین آوردن قیمت‌ها حق مردم ماست

13:17 - 07 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۲۱۹۹
خطیب نماز جمعه این هفته تهران ضمن اشاره به اینکه دنیای غرب با شعارهای فریبکارانه‌، دم از آزادی می‌زند، گفت: مهار تورم، پایین آوردن قیمت‌ها و بالابردن ارزش پول ملی جزو توقعات به حق مردم ماست. این مردم در این چهل و سه سال همیشه قربانی دادند و صبر کردند؛ از خدا می‌خواهیم مشکلات معیشتی و فرهنگی مردم را برطرف کند. 

خبرگزاری میزان - آیت الله کاظم صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران از هنرمندان خواست برای جذب جوانان و نوجوانان به نماز برنامه بسازند. 

امام جمعه موقت تهران گفت: هنرمندانی که خدا و قیامت را قبول ندارند، به آمریکا پناهنده می‌شوند و بیچاره‌ها چند روز ذلت می‌کشند،‌ همه چیزشان را از دست دادند و راه برگشتی ندارند. 

وی ادامه داد:‌ آموزش و پرورش، وزارت علوم و دانشگاه‌‍‌ها، سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه‌های علمیه، صدا و سیما، شبکه‌های مجازی برای تبلیغ و جذب مردم به نماز اقدام کنند. 

امام جمعه موقت تهران گفت:‌ دنیای غرب به جنگ خدا آمده؛ قرآن را می‌سوزانند و به مقدسات ما اهانت می‌کنند. گاهی کاریکاتور پیغمبر ما را می‌کشند و با قلم‌های مسموم چهره پیامبر را تخریب می‌کنند. اخیرا هم به مجتهد سیاستمدار، هوشمند و مؤثر در دنیای اسلام اهانت کردند.

آیت الله صدیقی گفت:‌ آنها با جنایت و شعارهای فریبکارانه‌شان، دم از آزادی می‌زنند اما در کشورهایشان وقتی محقق مسلمان بخواهد درباره هولوکاست قلمی بزند،‌ او را بازداشت و جریمه می‌کنند.

وی اضافه کرد: هر کسی هم بخواهد از اسلام و مسلمانان دفاع کنند، به او میدان نمی‌دهند و خفقان است، اما از هتاکی به ادیان الهی و دین اسلام، حمایت می‌کنند. این کار یک نشریه نیست بلکه حکومت‌های غربی در این جهت نوبتی عمل می‌کنند و غافل هستند. خیال می‌کنند خدا از آنها غافل است در حالیکه قدرت خدا در کمین آنهاست. 

امام جمعه موقت تهران گفت:‌ یکی از هدف‌های غرب برای اهانت به مقدسات، آزمودن غیرت جوامع اسلامی و توحیدی است که در کشورهای مختلف این جنایت را محکوم کردند. 

آیت الله صدیقی گفت: از جمله نهادهایی که تحریم شده، بخشی از سپاه پاسداران است اما سپاه با این کارها قوی‌تر می‌شود.. سپاه نه تنها به غزه و یمن و کشورهای آزادی‌خواه، بلکه به اروپایی‌ها برای خاموش کردن آتشی که خود غربی‌ها به پا کردند، یعنی داعش، بزرگترین خدمت را کرد. 

وی افزود:‌ شهید سلیمانی با ابتکار عمل حلقه‌ای از مجاهدان کشورهای مختلف تشکیل بدهد و گروه دست‌ساز اروپا و آمریکا را که می‌رفت ناامنی جهانی ایجاد کند، امنیت را برای بشریت به ارمغان آورد.

امام جمعه موقت تهران گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برخی استان‌ها برنامه‌ای پیش بینی شده که در هر اداره‌ای تحلفات منعکس می‌شود و نکاتی را به بالاترین مسئول گوشزد می‌کند؛ اگر هم اصلاحاتی رخ نداد،‌ تعقیب قانونی خواهد شد. 

آیت الله صدیقی ادامه داد: طرح عفاف و حجاب را این ستاد به همه ادارات ابلاغ کرد. ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بلندگویی برای مظلومان است که به خیر دعوت می‌کند. این ستاد که در خدمت به مردم اثرگذاری است، از سوی غربی‌ها تحریم شد.

وی گفت:‌ مهار تورم، پایین آوردن قیمت‌ها و بالابردن ارزش پول ملی جزو توقعات به حق مردم ماست. این مردم در این چهل و سه سال همیشه قربانی دادند و صبر کردند؛ از خدا می‌خواهیم مشکلات معیشتی و فرهنگی مردم را برطرف کند. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *