رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رجبی: ملوان بسته و خسته‌کننده بازی نکرد/ بعد از مدت‌ها بازی زیبایی از استقلال دیدیم

0:15 - 07 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۱۸۹۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال نیاز به بازیکن ندارد و بازیکنان باید تمرینات مدون داشته باشند و تغییرات در این تیم نباید زیاد باشد.

رضا رجبی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره بُرد آبی‌پوشان مقابل ملوان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: این بازی با سایر مسابقات فرق داشت چون ملوان فوتبال بازی می‌کرد و دفاع فشرده نداشت، همین موضوع فضا برای استقلال ایجاد کرد. استقلال امروز در خط جلو بازیکنانی گذاشت که باید زودتر از اینها در کنار یکدیگر قرار می‌گرفتند تا هماهنگ‌تر می‌شدند.

وی ادامه داد: قایدی و محبی در چپ و راست و ارسلان مطهری در خط جلو خوب بازی کردند. ساپینتو باید پشت مهاجم بازیکنانی بگذارد تا از کارهای عمقی هم در بازی‌ها استفاده کنند. استقلال در بازی با ملوان، ارنج خوبی در خط جلو داشت و در دفاع هم بازیکنان خوبی دارد و فقط باید خوب از آنها استفاده شود. ساپینتو به خوبی از این شرایط استفاده کرد و بعد از مدت‌ها بازی زیبایی از استقلال دیدیم.

*مازیار زارع نیاز به تجربه بیشتر دارد

رجبی تصریح کرد: حرکت استقلال از دفاع به حمله سریعتر بود و ملوانی ها غافلگیر می‌شدند و نمی‌توانستند دفاع کنند. زدن ۴ گل نشان دهنده زیبایی‌های فوتبال است. به تیم ملوان احترام می‌گذارم چون این تیم بازی بسته و خسته کننده انجام نداد، اما مازیار زارع نیاز به تجربه بیشتر دارد. ملوانی ها یک تیم ریشه‌دار هستند که فوتبال بازی می‌کنند.

پیشکسوت استقلال درباره حضور هواداران در این بازی گفت: حضور تماشاگران به بازیکنان انگیزه داد. با وجود اینکه تعدادشان کم بود، اما باز هم تأثیرگذار بودند.

*خائن معرفی کردن یزدانی درست نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد نقل و انتقالاتی آبی‌پوشان گفت: تیم ما پر از بازیکن است و ۲ بازیکن در هر پست دارد. بعضی‌ها با شلوغ کردن به فتح‌الله‌زاده فشار می‌آورند. البته اگر این تیم بتواند در شرایط ایده‌آل یک هافبک طراح بگیرد خوب است. استقلال نیاز به بازیکن ندارد و بازیکنان باید تمرینات مدون داشته باشند و فرامین تاکتیکی را انجام بدهند و تغییرات در این تیم نباید زیاد باشد.

او درباره اخراج سیاوش یزدانی از سوی ساپینتو گفت: اخراج این بازیکن نقطه تاریکی در تیم استقلال است و با این کار نشان داد که سیاوش به عمد پنالتی داده است. در باشگاه پرافتخار استقلال باید مسائل، درون خانواده حل شود و نباید مشکلات را گردن یک بازیکن انداخت. یزدانی را به عنوان خائن معرفی کردن درست نیست.

*فتح‌الله‌زاده در مشکلات و معضلات باشگاه گیر کرده

رجبی در پایان درباره اینکه فتح‌الله‌زاده نتوانست بازیکن خارجی جذب کند، خاطرنشان کرد: او در معضلات و مشکلات باشگاه استقلال گیر کرده و هر روز یک سوراخ جدید باز می‌شود. او خیلی دوست دارد هواداران را خوشحال کند و بازیکنانی بگیرد که به استقلال کمک کنند، اما شرایط سخت شده است. البته آبی‌پوشان بدون اینکه بازیکنی بگیرند پتانسیل قهرمانی را دارند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *