لیگ برتر بسکتبال| تداوم صدرنشینی شهرداری گرگان در شب شکست مهرام مقابل کاله

21:22 - 06 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۱۸۷۷
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال با انجام ۵ بازی به پایان رسید ‌ تا این رویداد رقابتی در آستانه هفته پایانی مرحله مقدماتی اول قرار گیرد.

خبرگزاری میزان – به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی تیم‌های کاله مازندران، نبوغ اراک، شهرداری گرگان، پالایش نفت آبادان و فولاد هرمزگان همراه بود.

نتایج مسابقات این هفته به شرح زیر است:

رعد پدافند هوایی تهران ۶۶ – شهرداری گرگان ۸۶

پالایش نفت آبادان ۹۹ – توفارقان آذرشهر ۸۰

کاله مازندران ۸۴ – مهرام تهران ۷۳

نبوغ اراک ۶۴ – صنعت مس کرمان ۵۲

فولاد هرمزگان ۷۹ – آویژه صنعت پارسا مشهد ۷۲

مصاف مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان به دلیل حضور تیم اصفهانی در سوپر لیگ غرب آسیا هفته گذشته برگزار شد که ذوب آهن به برد ۶۸ بر ۶۱ در رفسنجان دست یافت.

رقابت های لیگ برتر بسکتبال دوشنبه ۱۰ بهمن ماه، در هفته پایانی مرحله مقدماتی اول هم برگزار می شود و تیم های اول تا چهارم، پنجم تا هشتم و نهم تا دوازدهم در گروه های سه گانه مرحله مقدماتی را برگزار خواهند کرد.

شهرداری گرگان با ۴۰ امتیاز صدرنشین مرحله اول مقدماتی شده است. ذوب آهن اصفهان ۳۷ و کاله مازندران ۳۶ امتیازی در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

پالایش نفت آبادان با ۳۵ امتیاز و مهرام تهران با ۳۴ امتیاز در مکان های چهارم و پنجم رقابت بسیار نزدیکی برای قرار گرفتن در بین چهار تیم اول را در پایان مرحله مقدماتی اول دارند و این در حالی است که در هفته پایانی مقدماتی اول، این دو تیم در بازی رو دررو در شهر قدس به مصاف هم می‌روند.

در بازی رفت شاگردان علی توفیق ۷۹ بر ۶۴ مهرام را در آبادان مغلوب کردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *