رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سلیمانی: حریفان را به خوبی آنالیز کرده‌ایم/ AFC برنامه مسابقات آسیایی را زودتر اعلام کند

12:41 - 06 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۱۱۳۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: حضور در تورنمنت کافا باعث میشود که تیم ها با پی بردن به نقاط ضعف و قوت خود، برای مسابقات آسیایی پیش رو آماده شوند.

خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان تیم های ایران، قرقیزستان،تاجیکستان و ازبکستان اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*همانطور که می‌دانید تورنمنت کافا برای آماده سازی تیم های بانوان در منطقه مرکزی آسیا برگزار می شود تا بازیکنان به رقابت با یکدیگر بپردازند و سطح تیمها با برگزاری مسابقات هر بار بالاتر از قبل شود. بر همین اساس با شرکت در این تورنمنت با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه حضور یافته ایم تا بتوانیم ملی پوشان خود را ارزیابی کنیم.

*تیم ایران با توجه به فرصت اندکی که داشت در این مسابقات حاضر شده است. بازیکنان ایران در مسابقات سوپر لیگ مرتباً بازی می‌کنند و یکی از نقطه مثبت تیم ایران می‌باشد. سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص ارزیابی حریفان گفت:تیم ها را به خوبی آنالیز کرده ایم و نقاط ضعف و قوت آنها را می دانیم. بازی راحتی برابر ازبکستان نداریم. تاجیکستان و قرقیزستان را آنالیز کرده و به بازیکنان نکات مختلفی را مطرح کرده‌ایم.

*ما برای اینکه در مسابقات آتی بازیکنان خود را ارزیابی و کامل ترین تیم را راهی مسابقات کنیم با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به این تورنمنت آمده‌ایم. تمام تمرکز خود را برای پی بردن به نقاط ضعف و قوت تیم گذاشته‌ایم تا در مسابقات آتی که در سال آینده برگزار خواهد شد بتوانیم کامل ترین تیم را اعزام و بهترین نتیجه را بگیریم.

*ما از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهیم که هرچه زودتر برنامه مسابقات آسیایی را اعلام کنند تا بتوانیم برنامه ریزی کنیم. با برنامه ریزی و تمرین مداوم می‌توان نتایج مناسب و در خور تیم ملی را کسب کرد. اکنون همه تیم‌ها در حال رشد و توسعه هستند. ما نیاز داریم تا تمرینات جدی‌تری را برگزار کنیم و این امر مستلزم اعلام AFC برای برنامه‌های آسیایی فوتسال بانوان هستیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *