توزیع بیش از ۲ هزار تن گوشت قرمز منجمد در استان تهران

14:39 - 05 بهمن 1401
کد خبر: ۴۶۱۰۲۲۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع بیش از ۲ هزار تن گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار در سطح استان تهران خبر داد.

خبرگزاری میزان _ جبرئیل برادری با اشاره به آغاز عرضه گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب از دی در سطح استان تهران با هدف تنظیم بازار گوشت قرمز استان تهران با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط عرضه گوشت قرمز منجمد، گفت: تاکنون بالغ بر 2 هزار و 120 تن گوشت قرمز منجمد از طریق سامانه هوشمند در غرف میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنوف و ... توزیع شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تأکید بر سهولت دسترسی شهروندان برای تهیه این کالای پروتئینی با توجه به گستردگی عرضه، اعلام کرد: در انبارهای ذخیره‌سازی گوشت قرمز به اندازه کافی گوشت ذخیره شده است و به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، آمادگی عرضه داریم.

وی از مشارکت اتحادیه‌های تولیدی گوشت قرمز سبک و سنگین برای ارسال دام زنده برای کشتار خبر داد و تصریح کرد: برای تأمین گوشت قرمز گرم نیز با کمک تشکل‌ها و بخش خصوصی، کشتار روز را افزایش داده‌ایم.

برادری گفت: همچنین با توجه به ایام پایانی سال و ماه رمضان که در پیش داریم ذخایر گوشت و مرغ ما تا آخر سال تأمین است و مشکلی برای توزیع نداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: تشدید نظارت‌های بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از دیگر فعالیت‌های این سازمان برای کنترل بازار گوشت قرمز است.

انتهای پیام/


برچسب ها: گوشت گوشت قرمز

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *