پوستر نمایشگاه نوزاد و کودک، پُر از مهر مادری است

۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶:۵۷
کد خبر: ۴۶۰۸۶۹۶
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
تصویری از یک نوزاد که دستان پُر از مهر مادر بر سر او قرار گرفته به عنصر اصلی و دایمی پوستر نمایشگاه بین‌المللی «مادر، نوزاد و کودک» تبدیل شده است، نمایشگاهی که امسال دوازدهمین دوره آن در تهران برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام کمیته اطلاع‌رسانی این رویداد، پوستر دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «مادر، نوزاد و کودک» همچون سال‌های گذشته با تصویر همان نوزادی منتشر شده که در چندین دوره پیشین نیز به‌عنوان نمادی ثابت برای این رویداد فرهنگی تجاری و بازرگانی شناخته شده است.

«مجید میراب‌زاده اردکانی» که چند سال پیش این پوستر را طراحی کرده است، از ایده تکرار نمادها و عناصر این پوستر برای نمایشگاهی که هر سال برگزار می‌شود دفاع می‌کند و می‌گوید: تاکید اصلی این رویداد بیشتر روی نوزاد و مادر است همان زمان این ایده را داشتیم که پوستر، هر دوره تنها با تغییرات جزیی در نوشته‌ها، ترکیب‌بندی و رنگ و اطلاعات روز منتشر و از نظر تبلیغاتی به یک نشان و برند ثابت تبدیل شود.

این گرافیست و کارشناس تبلیغات تجاری توضیح داد: که در این پوستر از عکس یک نوزاد استفاده شده که دست‌های پُر مهر و محبت مادر بالای سر اوست در واقع در این پوستر، «کالا» محوریت ندارد بلکه مهم حس مادر و نوزادی است که به مخاطب القا می‌شود.

او ادامه داد: هر قدر هم مشکلات اقتصادی به خانواده‌ها فشار وارد کند آن‌ها تلاش می‌کنند محصولات مورد نیاز نوزاد و کودک خود را به هر نحوی تهیه کنند و سبد نوزاد آن‌ها خیلی کوچک نشود به همین دلیل نوزاد محور اصلی پوستر نمایشگاه است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «مادر، نوزاد و کودک» (MBC) قرار است طی روزهای دوم تا پنجم اسفند 1401 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان خانواده‌‌ها و علاقه‌مندان به محصولات حوزه نوزاد و کودک است باشد.

این نمایشگاه که بخش تخصصی اسباب‌بازی آن امسال با نظارت «دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی» برگزار می‌شود امسال از سه بخش جداگانه «بهداشتی و درمان»، «لوازم سیسمونی» ازجمله ملزومات اتاق خواب و پوشاک نوزاد و کودک و همچنین «اسباب بازی کودک» با رویکرد تخصصی و صادراتی تشکیل شده است.

شرکت «میلاد نور» به‌عنوان کارگزار رسمی سازمان توسعه تجارت و برگزارکننده این نمایشگاه، از علاقه‌مندان و فعالان عرصه تولید و بازرگانی محصولات نوزاد و کودک دعوت کرده است تا با مراجعه به نشانی اینترنتی expo.miladfair.ir/mbc در این رویداد ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha