بازدید مدیر شبکه نسیم از سری جدید «طنزستان»

۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷:۲۰
کد خبر: ۴۶۰۷۰۱۱
سید محمدرضا خوشرو به همراهی احمد لنگرودی مدیر تولید این شبکه از پشت صحنه فصل دوم «طنزستان» با ساختاری جدید بازدید کردند.

خبرگزاری میزان - مدیر شبکه نسیم در بازدید از پشت صحنه فصل دوم «طنزستان» عنوان کرد: مجموعه طنزستان در قالب طنز آیتمی، با بهره‌مندی از استعداد‌های جدید طنز از تمامی استان‌های مختلف در کنار طنزپردازان مجرب تلویزیون باعث می‌شود زمینه‌ای باشد تا تمامی استعدادهایی که در استان‌ها با هر لهجه و گویشی که از طنز خاصی برخوردارند، از طریق این برنامه که با ساختار جدیدی برای فصل دوم در نظر گرفته شده است، در کنار طنزپردازان مطرح دیده شده و استعداد آن‌ها به نمایش گذاشته شود.

در این بازدید، تاجیک، تهیه کننده طنزستان، نیز عنوان کرد: تلاش دست‌اندرکاران مجموعه «طنزستان» بر آن است که حال و هوای خوش، صمیمی و دورهمی‌های خانوادگی، سادگی، مهربانی‌ها و همیاری‌های آن روزگار را که می‌تواند تداعی خاطر بزرگترها و قابی زیبا و تربیتی برای نسل‌های جوان و نوجوان باشد، به تصویر بکشد. مشغله‌ها و درگیری‌های ماشینی، فضای مجازی که موجب فاصله بین اعضای خانواده و اجتماع شده است، جایگزینی اینچنین دارد؛ خانواده با بچه‌های قد و نیم قد که الگویی مناسب برای فرزندآوری و نشاط و شادیست. این برنامه زمینه‌ای مناسب برای شناسایی و معرفی استعدادهای بازیگری در حوزه طنز از سراسر کشور ایجاد می‌کند.

وی گفت: فضاهای خانه و حیاط، محله، مدرسه، اتاق عمل و مطب، کافه رستوران، سنگر دوره جنگ جهانی دوم، موسسه چند منظوره، نقد فیلم و استیج… از لوکیشن‌های اصلی برنامه است که در۱۱۰ قسمت ۳۸ دقیقه‌ای روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha