تحقیقات درباره پرونده حادثه تروریستی اهواز همچنان ادامه دارد

۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۳۳
کد خبر: ۴۶۰۵۶۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: با توجه به حساسیت پرونده حادثه تروریستی اهواز تحقیقات درباره قصور مأموران نظامی و انتظامی همچنان ادامه دارد.
تحقیقات درباره پرونده حادثه تروریستی اهواز همچنان ادامه داردبه گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در حاشیه معارفه دادستان نظامی و رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح استان گلستان با بیان اینکه تا پایان تحقیقات این حادثه نمی‌توان پیش داوری کرد، اظهار کرد: با توجه به حساسیت پرونده حادثه تروریستی اهواز تحقیقات درباره قصور مأموران نظامی و انتظامی همچنان ادامه دارد.
 
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: در ارتباط با این پرونده افرادی به دادسرا احضار شدند و از آنان تحقیق به عمل آمده است و برای تعدادی قرار صادر شد و هم اینک یک نظامی در بازداشت است که بعد از اتمام تحقیقات، اطلاع رسانی انجام می‌شود.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح تصریح کرد: این سازمان با هدف رسیدگی به جرایم احتمالی نیرو‌های مسلح که بزرگترین مسئولیت را در ایجاد امنیت جامعه دارند، تشکیل شده است و در این ارتباط تمام تلاش خود را به‌کار بسته ایم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: ایران امروز به دلیل داشتن نیرو‌های مسلح قوی امن‌ترین کشور خاورمیانه است و باید قدردان آن‌ها باشیم.
 
گفتنی است: صبح شنبه، ۳۱ شهریور، همزمان با برگزاری رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سی و هشتمین سالگرد دفاع مقدس، چهار تروریست به این مراسم در اهواز حمله کردند. گروه الاحوازیه مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت؛ این حمله ۲۵ شهید و بیش از ۶۰ زخمی بر جای گذاشت.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *