در تیم ما سیستم قرار گرفتن درون دروازه چرخشی نیست/ استقلال خوزستان را حریف راحتی تصور نمی‌کنیم

۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵:۰۱
کد خبر: ۴۶۰۳۲۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
دروازه‌بان تیم فوتبال پارس‌جنوبی گفت: گاهی با نشستن روی نیمکت هم می‌توان به تیم کمک کرد و در تیم ما سیستم قرار گرفتن درون دروازه چرخشی نیست.

احمد گوهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی درباره آخرین وضعیت خود پیش از بازی با استقلال‌خوزستان در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم تصمیم تارتار چیست. رحمان احمدی به شرایط بازی رسیده و کاملا آماده است. تا روز بازی باید منتظر ماند و دید کادر فنی چه تصمیمی می‌گیرد.

وی ادامه داد: اصلا این طور نیست که من همه بازی‌های لیگ‌برتر را بازی کنم و بدون شک سرمربی تیم بهترین تصمیم را برای بازی با استقلال خوزستان می‌گیرد و من هم اطاعت خواهم کرد چون در تیم ما هدف بازیکن خاصی نیست و همه تلاش می کنیم تیم نتیجه بگیرد. گاهی با نشستن روی نیمکت هم می‌توان به تیم کمک کرد و در نتیجه هر تصمیمی که کار فنی بگیرد قطعا به نفع پارس جنوبی خواهد بود.

این دروازه‌بان افزود: در تیم ما سیستم قرار گرفتن درون دروازه چرخشی نیست. فقط می دانم وظیفه من تمرین کردن است و اگر بازی کردم که همه تلاشم را می کنم تا تیم نتیجه بگیرد و اگر هم بازی نکردم باز هم دعا می‌کنم تیم نتیجه بگیرد.

گوهری تصریح کرد: من سعی می کنم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم و تابع تصمیم مربیان هستم. در حال حاضر هم همه فکر ما معطوف به بازی با استقلال خوزستان است و اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنیم در نتیجه تا روز بازی که ترکیب مشخص می شود فقط تمرین می‌کنیم. مقابل استقلال خوزستان برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و امیدوارم خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم. البته همه بازی‌ها سختی‌های خاص خود را دارد و ما اصلا استقلال خوزستان را حریف راحتی تصور نمی‌کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *