بیش از ۳هزار و ۶۰۰ زندانی جرایم غیر عمد در ۱۸ سال اخیر توسط ستاد دیه استان هرمزگان آزاد شدند

11:12 - 30 دی 1401
کد خبر: ۴۶۰۲۱۷۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در هجده سال اخیر با کمک های ستاد دیه این استان، ۳ هزار و ششصد و شانزده زندانی جرایم غیر عمد، آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشته اند.

خبرگزاری میزان _ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان و رئیس هیئت امنای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان از پایان دوره خدمت احمد مرادی نژاد به عنوان مدیر نمایندگی ستاد دیه استان هرمزگان خبر داد.

وی تصریح کرد: طی هجده سال مدیریت مرادی نژاد بر ستاد دیه استان هرمزگان، ۳ هزار و ششصد و شانزده زندانی جرایم غیر عمد با مجموع بدهی بالغ بر ۷۵۰ میلیارد ریال در نتیجه حمایت های این ستاد از زندانهای استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشته اند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین اظهار کرد: در رتبه‌بندی کشوری، استان هرمزگان با داشتن تنها ۴۰ زندانی جرایم مالی، کمترین جمعیت محکومین مالی را به خود اختصاص داده است.

قهرمانی همچنین با تشکر و قدردانی از تلاش ها و خدمات احمد مرادی نژاد مدیر سابق نمایندگی ستاد دیه استان هرمزگان برای وی آرزوی سلامتی و توفیق نمود.

وی در خاتمه بیان داشت: تا تعیین مدیر جدید نمایندگی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان هرمزگان، مصطفی کیشانی مدیر کل زندانهای استان به عنوان سرپرست نمایندگی ستاد دیه هرمزگان منصوب شده و عهده دار امور خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *