آغاز اردوی یک ماهه تیم ملی تفنگ با 26 تیرانداز

10:51 - 30 دی 1401
کد خبر: ۴۶۰۲۱۵۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اردوی تیم ملی تیراندازی با تفنگ از روز گذشته(پنج‌شنبه) با حضور 26 تیرانداز دختر و پسر آغاز شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دور جدید اردوی تیم ملی تفنگ با حضور 26 تیرانداز دختر و پسر در بخش جوانان و بزرگسالان از (پنجشنبه)، ۲۹ دی ماه در سایت تیراندازی استادیوم آزادی تهران آغاز شد. این مرحله اردو تا ۲۷ بهمن ماه زیر نظر مریم طالبی ادامه دارد.

آرمینا صادقیان از ایلام، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، فاطمه امینی از اصفهان، نسا پاریاب از ایلام، الهه احمدی از تهران، فاطمه کرمزاده از خوزستان، مهدیه عباسی‌فرد از البرز، فاطمه حسین‌زاده از قم، فرشته قدرتی از همدان، ساینا تیموری از آذربایجان غربی، فاطمه کبیری از تهران، یلدا سلیمانی از تهران، آیلین علیپور از تهران، نیلوفر محسنی‌پور از خوزستان، ثمین غلامی از آذربایجان غربی و نرگس قنبری از قزوین در بخش دختران در این اردو حضور دارند.

امیرمحمد نکونام از تهران، پویا نوروزیان از ایلام، هادی قره‌باغی از قم، مهیار صداقت از تهران، علی رضایی از اصفهان، محمد امین رهسپار از خوزستان، امیرمهدی صمدزاده از آذربایجان غربی، ابوالفضل نعمتی از تهران، پارسا امیدیان از ایلام و امیر علی شادمند از تهران نیز در بخش مردان به این مرحله از اردو دعوت شدند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *