وزیر بهداشت خواستار رسیدگی فوری به آسیب دیدگان زلزله خوی شد

19:53 - 28 دی 1401
کد خبر: ۴۶۰۱۰۳۶
وزیر بهداشت در تماس تلفنی با رییس اورژانس کشور، رییس دانشکده علوم پزشکی خوی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، خواستار رسیدگی فوری به آسیب دیدگان زلزله خوی شد.

خبرگزاری میزان_ طبق اعلام وبدا، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تاکید کرد: ارائه سریع خدمات درمانی مطلوب به مصدومان حادثه زلزله انجام گیرد.

در این تماس تلفنی همچنین دکتر  محمد امین ولی زاده حسنلویی، رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به حضور فعال اورژانس پیش بیمارستانی و کادر تخصصی درمان برای ارائه خدمات به مصدومان، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط اورژانس، اقدامات تشخیصی  و رسیدگی‌های درمانی به آسیب دیدگان زلزله، به وزیر بهداشت ارائه کرد و از آمادگی کامل مراکز  آموزشی و درمانی تابعه  برای اقدامات درمانی آنان خبر داد.

رییس دانشکده علوم پزشکی خوی نیز در  تماس تلفنی وزیر بهداشت با وی با اشاره به آماده باش تمامی نیروهای اورژانس و کادر درمان افزود:  بیمارستان قمر بنی هاشم ( ع) خوی  در آماده‌باش کامل است و   آمبولانس های این دانشکده و نیروهای امدادی به همراه امکانات کامل خدمات اورژانس در نخستین لحظات حادثه به کانون زلزله که فیرورق بود، اعزام شدند.

انتهای پیام/



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *