پرونده 200 میلیون تومانی با وساطت شعبه 2 اجرای احکام کاشان منجر به سازی شد

16:01 - 28 دی 1401
کد خبر: ۴۶۰۰۴۰۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
پرونده‌ای به ارزش 2 میلیارد ریال در شعبه دوم اجرای احکام شورای حل اختلاف شهرستان کاشان در استان اصفهان به سازش ختم شد.

خبرگزاری میزان- ایجاد شوراهای حل اختلاف منتهی به نتایجی اثربخش در کاهش حجم پرونده‌های قضایی و مصالحه در بسیاری از پرونده‌ها شده است؛ یکی از عواید این تشکیلات نهادینه شدن فرهنگ صلح و سازش در جامعه است.

پرونده ای به مبلغ بیش از 200 میلیون تومان در شعبه دوم اجرای احکام شورای حل اختلاف شهرستان کاشان در استان اصفهان مطرح شد که با تلاش اعضا و کارکنان این شعبه برای دعوت از طرفین، رضایت محکوم له جلب و محکوم علیه با پرداخت نصف مبلغ بدهی خود از زندان رهایی پیدا کرد.

محکوم له نصف طلب خود را به محکوم علیه بخشید و رضایت کامل خود را در این پرونده اعلام و خواستار مختومه شدن پرونده ها با صدور گزارش اصلاحی شد.

آزادی 267 در شورای حل اختلاف استان اصفهان

حمید بهرامیان از آزادی 267 زندانی در سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: در راستای اجرایی کردن این مهم که با دستور رئیس قوه قضاییه  همزمان در سراسر کشور صادر شده بود، در استان اصفهان با همت صلح یاران، شعب زندان شورای حل اختلاف زندان، ستاد دیه و خیریه امام موسی کاظم (ع) زمینه آزادی 267 زندانی در سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فراهم شد.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان اصفهان افزود: امیدوارم با همت و تلاش مجددانه پرسنل خدوم و پرتلاش شوراهای حل اختلاف در استان اصفهان شاهد آزادی هر چه بیشتر زندانیان از زندانها باشیم تا ضمن بازگرداندن آنها به جامعه، خانواده های آنان نیز از مشکلات و عواقب آن نیز رهایی یابند.

انتهای پیام/


برچسب ها: زندان کاشان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *