بازیکنان تراکتور بعد از شکست مقابل استقلال چه گفتند؟

۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹:۰۰
کد خبر: ۴۵۹۳۲۶۴
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
بازیکنان و کادرفنی سرخ پوشان تبریزی بعد از شکست مقابل استقلال و حذف از جام حذفی صحبت‌هایی را انجام دادند.

خبرگزاری میزان - بازیکنان تیم فوتبال تراکتور پس از شکست مقابل تیم استقلال و حذف از جام حذفی صحبت‌هایی انجام دادند که در زیر می‌خوانید:

هادی محمدی: برد ما را دو دستی تقدیم استقلال کردند

*کمک داور بازی باید به داور کمک کند. صحنه پنالتی اول استقلال را بیست بار دیدم هیچ جای من به مهدی قائدی نخورد. صحنه‌ها را هم نشان دادند که بیرون از محوطه جریمه بوده است. آقا شما کمک داور بازی هستید و باید به داور در این صحنه‌ها کمک کنید. متأسفانه تا وقتی وی ای آر به فوتبال ما نیاید همین اتفاق‌ها می‌افتد. آقایان دستشان باز است تا هر کاری بخواهند انجام بدهند.

*اکنون کارشناسان می‌آیند و می‌گویند این صحنه خطا نبود، اما به چه درد ما می‌ خورد. به کمک داور می‌گویم بازی را خراب کردی اما می‌گوید من سرهنگ نیروی انتظامی هستم و با من اینگونه صحبت نکن چرا زور می‌گویی؟ مگر چه کسی هستی به ما زور می‌گویی؟

*این بازی را از ما دزدیدند. 

*متأسفانه کمک‌داور بازی هم در صحنه که خطای پنالتی من را گرفت و بیست بار آن را دیدم و هم در صحنه که اخباری پنالتی را گرفت و آن را تکرار کرد اشتباه داشت. می‌خواست کارش را جبران کند و باز هم پنالتی را تکرار کرد. وقتی به رختکن رفتم ده بار صحنه‌ها را دیدم. وقتی اخباری پنالتی را گرفت پایش روی خط بود. در صحنه‌ای که پنالتی خودم اعلام شد هیچ برخوردی با مهدی قائدی نداشتم. همان لحظه به کمک داور گفتم من به او برخورد نکردم اما گفت من خودم دیدم.

*پس از اینکه اخباری پنالتی را گرفت به کمک داور گفتیم بازی را خراب نکن اما چرا باید بگوید من سرهنگ نیروی انتظامی هستم. این سمت را داشته باش.

*کمک داور را لمس کردید؟ به سمت او رفتیم ببینیم چه اتفاقی افتاد و پنالتی را تکرار داد. در بازگشت به زمین هم این حرفها را به او گفتم. تا وقتی وی ای آر نیاید چنین اتفاقی می‌افتد و دست آقایان باز است. بازی که ما برده بودیم دو دستی به استقلال تقدیم کردند. آقای کمک داور سرهنگ نیروی انتظامی بودن شما چه ربطی به زمین فوتبال دارد مگر اینجا پادگان است. اینجا به کسی نمی‌توانی زور بگویی. 

*درگیری داخل تونل؟ من درگیری ندیدم.

ابوالفضل رزاق‌پور: زور فوتبالی‌شان به تراکتور نمی‌رسد

برای دومین مرتبه بازی خوبی مقابل استقلال ارائه کردیم. آنها موقعیت‌هایی داشتند که از آن استفاده نکردند. در پایان مسابقه هم شاهکار تیم داوری را دیدید و مشاهده کردید چه اتفاقاتی رقم خورد.

*عملکرد داوری؟ از لحاظ فوتبالی زورشان به ما نمی‌رسد و اینکه این تیم را دو مرتبه ظرف یک هفته شکست دهیم، برای خیلی‌ها ناراحت‌کننده است. نمی‌دانیم چه کنیم. هر بار که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم، این اتفاقات رخ می‌دهد؛ آن از بازی قبلی در این استادیوم، این هم از بازی امروز. باید به تراکتور احترام بگذارند؛ به‌ویژه در نیم فصل دوم. خیلی زشت است که این اتفاقات رقم بخورد.

*داور مسابقه گفته سرهنگ نیروی انتظامی است؟ کمک داور می‌گوید من فلانی هستم. تو هر کسی هستی، برای خودت هستی و نباید اینگونه صحبت کنی! شغل تو قابل احترام است، اما اینجا فوتبال است. ببینید چه اتفاقی در صحنه پنالتی دوم افتاد.

محمدرضا اخباری: برای برخی سنگین بود که در ۲ بازی متوالی استقلال را ببریم

*به هم‌تیمی‌های خودم خسته نباشید می‌گویم که عالی بازی کردند، ولی متأسفانه عادت کردیم که برخی اتفاقات برای ما بیفتد و حق ما را راحت بخورند. کمی سنگین بود برای برخی‌ها که ما دو بار متوالی برنده شویم.

*صحنه پنالتی؟ خودم آن صحنه را ندیدم، ولی پنالتی اول قطعاً اشتباه بود و در حالی که پای مدافع ما هنوز به بازیکن حریف برخورد نکرده بود، پنالتی اعلام کردند. صحنه آهسته این لحظه را می‌توانید ببینید.

*تا زمانی که VAR به فوتبال ایران نیاید، وضعیت همین است و هر کاری می‌توانند انجام دهند.

محمد نصرتی: کارشناسان توجیه و از داوران شان حمایت می‌کنند

*بحث اصلی ما روی تکرار پنالتی نبود بلکه خود پنالتی‌ها بود. وقتی فیلم پنالتی را دیدیم، به هیچ وجه درست نبود. البته کارشناسان توجیه می‌کنند و قطعاً از داورشان حمایت می‌کنند. به نظر من هر دو پنالتی، درست نبود. پنالتی اول اگر یک درصد هم خطا بود بیرون محوطه 18 قدم بود و دومی هم اصلاً پنالتی نبود.

*یکسری اتفاقات از دست کادرفنی خارج است. کلی تمرین می‌کنیم تا در بازی به گل برسیم ولی برای فوتبال ما زشت است که یک مربی از خارج از کشور آمده و در این چند وقت چیزی بیشتر از آن صحبت می‌کند عدم رضایت از قضاوت داوران است. ضعف داوری باعث می‌شود آنهایی که از خارج می‌آیند اعتراض کنند، چرا باید کاری کنیم که اینقدر اعتراض باشد؟

درگیری با نیمکت استقلال؟ نه اصلاً هیچ درگیری نبود. فقط اعتراض به کمک داور بود. هرچقدر هم حرف بزنیم بی‌فایده است. ما چطور بگوییم سرمان را بریدند؟

هوشنگ نصیرزاده: چرا در ورزشگاه آزادی به ضرر تراکتور پنالتی گرفته می‌شود؟

*بعد از این بازی شائبه‌هایی ایجاد شد که چرا در ورزشگاه آزادی به ضرر تراکتور پنالتی گرفته می‌شود؟ وقتی یک ضربه پنالتی را تکرار می‌کنید، انگار یک بار دیگر پنالتی می‌گیرید.

*در مورد این داوری با افشاریان (رئیس کمیته داوران) صحبت کردم و گفتم وقتی داوران را انتخاب می‌کنید، نباید داوری از تهران را انتخاب کنید. باید برای حفظ بی‌طرفی از داور شهرستانی استفاده شود. ما در دیدار هفته گذشته دو گل در جریان بازی به استقلال زدیم، ولی آنها دو گل پنالتی زدند. کمیته داوران دقتش را افزایش دهد تا مشکلی پیش نیاید.

*تراکتور تیم متفاوت‌شده‌ای است و این جام حذفی هم بازی شانس‌هاست و چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

مدیرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: بازیکن ما در پنالتی اول توپ را می‌زند و در ادامه با قایدی برخورد می‌کند و شکل زمین خوردن این بازیکن شائبه‌برانگیز بود. در پنالتی دوم هم قایدی معمولاً بعد از کوچکترین برخورد زمین می‌افتد. البته درباره تکرار پنالتی دوم می‌توان گفت داور می‌توانست این کار را نکند.

انتهای پیام/



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *