نقص فنی یکی از تأسیسات انتقال گاز در شمال کشور را از سرویس خارج کرد

18:45 - 18 دی 1401
کد خبر: ۴۵۸۶۶۴۹
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
به دنبال بروز یک مشکل عملیاتی، یکی از تأسیسات انتقال گاز در شمال کشور از سرویس خارج شده و این موضوع موجب محدودیت در انتقال گاز به شمال‌غرب کشور شده است.

خبرگزاری میزان_ بنا به اعلام شرکت ملی گاز ایران، به دلیل بروز مشکلی عملیاتی، یکی از تأسیسات انتقال گاز در شمال کشور از سرویس خارج شده است.

این موضوع سبب شده تا انتقال گاز به شمال‌غرب کشور، با محدودیت‌هایی مواجه شود.

بنا بر این گزارش، با توجه به شرایط و مشکل فنی پیش‌آمده و با وجود اقدامات جبرانی انجام‌شده، مدیریت مصرف و توزیع گاز برای مصرف‌کنندگان در داخل و خارج از کشور، تا زمان برطرف شدن کامل موضوع، صورت خواهد پذیرفت.

این گزارش می‌افزاید؛ برنامه‌های تعمیراتی مورد لزوم، در دست اجراست و امید می‌رود در حداقل زمان ممکن، شرایط به حالت عادی بازگردد.

لازم به ذکر است که شرکت ملی گاز ایران تمهیدات لازم را برای حفظ تأمین پایدار گاز مناطق شمال و شمال‌غرب کشور اندیشیده، ولی با توجه به این‌که طی روزهای آتی با ورود یک سامانه بارشی، برودت هوا شدت پیدا می‌کند و بخش عمده‌ای از کشور را نیز فرامی‌گیرد و بر اساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته، کشور با جهش مصرف گاز روبرو می‌شود؛ لذا از تمامی هموطنان گرامی درخواست می‌شود تا با مدیریت مصرف بهینه گاز، ما را در امر گازرسانی مناسب به اقصی نقاط کشور یاری رسانند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *