وزیر کشور: در حوادث اخیر میدانداری مدافعان امنیت باعث برهم خوردن برنامه‌های دشمن شد

21:41 - 17 دی 1401
کد خبر: ۴۵۸۵۲۷۸
وزیر کشور در پیامی برای تبریک به سردار رادان به منظور انتصاب وی به عنوان فرمانده جدید فراجا، گفت: در حوادث اخیر میدانداری مدافعان امنیت عمومی کشور و البته هوشیاری و آگاهی مردم از نیات پلید دشمن باعث برهم خوردن همه برنامه‌های دشمن شد.

خبرگزاری میزان_ احمد وحیدی، وزیر کشور با انتشار پیامی انتصاب سردار رادان به عنوان فرمانده جدید فراجا را تبریک گفت.

متن پیام وزیر کشور به سردار احمدرضا رادان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت و آسایش عمومی کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادی نیروهای خدوم و انقلابی فراجاست که جانانه و با عشق به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی در راه اعتلای وطن و خنثی‌سازی نقشه‌های شوم ضد امنیتی دشمنان مجاهدت می‌کنند.

 ایثارگری و جانفشانی‌های حافظان و پاسداران امنیت کشور نشان از روحیه انقلابی، مکتبی و مردم‌داری عزیزان فراجا دارد که مخلصانه برای امنیت و آرامش پایدار کشور در صحنه‌ها و بزنگاه‌های حساس حضور فعال دارند.

در وقایع تلخ اخیر کشور که دشمن با میدان آوردن همه ظرفیت‌های رسانه‌ای سعی در القای ناامنی و بی‌ثباتی در کشور بود؛ میدانداری مدافعان امنیت عمومی کشور و البته هوشیاری و آگاهی مردم از نیات پلید دشمن باعث برهم خوردن همه برنامه‌های دشمن شد.

مسیر پر افق و نورانی انقلاب اسلامی، درخشان‌تر از هر عصری در حرکت است و در این عرصه پرافتخار، کارگزاران انقلابی هر کدام به وسع و تلاش خود برای پیشرفت و اقتدار این انقلاب الهی خدمت می کنند. تغییرات در عرصه مدیریتی این نظام مقدس، گویای پویایی و روند رو به رشد این درخت تنومند است و امروز با تدبیر و صلاح رهبر حکیم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا، برادر دیگری فرصت خدمت‌گزاری به مردم عزیز کشور در سمت فرماندهی کل انتظامی را یافته است.

سردار سرتیپ رادان کارنامه درخشانی در حوزه خطیر امنیت و نظم عمومی کشور در مجموعه فرماندهی کل انتظامی و در سمت‌هایی رئیس مرکز مطالعات راهبردی فراجا و همچنین جانشین فرمانده کل انتظامی دارد و انتظار می رود با عنایت به تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی در جلب رضایت خدای متعال و رضایتمندی مردم قوی‌تر و منسجم تر از هر زمان دیگری به تحکیم پایه های امنیت و آرامش عمومی کشور در جنگ ترکیبی پیچیده دشمن و تربیت نیروهای متخصص در این زمینه همت گمارد.

از تلاش‌های خالصانه سردار سرتیپ اشتری در طی مدت حضور در سمت فرماندهی کل انتظامی کمال تقدیر و سپاسگزاری را دارم و از خداوند متعال برایشان آرزوی بهروزی و توفیق روز افزون مسالت دارم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *