واکنش باشگاه پرسپولیس به حواشی پیرامون نقل و انتقالات

15:29 - 17 دی 1401
کد خبر: ۴۵۸۴۹۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
این روزها اخبار گوناگونی درباره نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس منتشر می‌شود در حالی که اصلا لیست خریدی به باشگاه ارائه نشده است.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سایت باشگاه پرسپولیس، در روزهای گذشته شاهد انتشار شایعات گوناگون درباره گزینه‌های مورد نظر پرسپولیس برای خرید زمستانی بوده‌ایم که هیچ‌یک صحت ندارند. شاید در آینده بعضی از این انبوه اسامی در فهرست خرید هم قرار بگیرند ولی عدم صحت شایعات کنونی به این اعتبار از سوی باشگاه اعلام می‌شود که یحیی گل‌محمدی هنوز نفرات مورد نظر خود را به مدیرعامل اعلام نکرده است.

سرمربی تیم با توجه به نیازهایی که احساس کرده است، در حال بررسی گزینه‌ها است تا پس از جمع بندی، گزینه‌های مورد نظر خود را به باشگاه معرفی کند.

با این اوصاف، نام‌هایی که این روزها مطرح می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت اگر با نیت برهم زدن تمرکز پرسپولیس و آرامش تیم نباشد صرفا برای بازارگرمی است.

ضمن اینکه این سوال هم مطرح می‌شود که چرا با وجود رسیدن به فصل نقل و انتقالات، فقط پرسپولیس است که مورد هجوم شایعات این چنینی قرار می‌گیرد و خبری از بحث و گمانه‌زنی درباره دیگران نیست. خود این موضوع گواه مسائل فراوانی است که باعث می‌شود هواداران پرسپولیس نسبت به جزئیات آگاهی بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *