42 درصد از پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف اصفهان در آذرماه با مصالحه مختومه شد

۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸:۱۵
کد خبر: ۴۵۸۳۵۰۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس شوراهای حل اختلاف اصفهان گفت: با تلاش کارکنان پرتلاش شوراهای حل اختلاف استان در آذرماه سال جاری 42درصد از پرونده‌های شعب با صلح و سازش مختومه شده است.

حمید بهرامیان در گفت‌وگو با میزان، از تعداد 6هزار و 619 فقره صلح و سازش در پرونده های شوراهای حل اختلاف استان اصفهان در آذرماه سال جاری خبر داد.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان اصفهان افزود: با همت و تلاش اعضا و کارکنان پرتلاش شوراهای حل اختلاف استان اصفهان در آذرماه سال جاری 42درصد از پرونده های شعب با صلح و سازش مختومه شده است.

بهرامیان اظهار امیدواری کرد پرسنل خدوم و زحمتکش شوراهای حل اختلاف در راستای ارج نهادن به سنت های دینی و گسترش فضای صلح و سازش در جامعه، در آینده درصد بیشتر از پرونده های وارده را با صلح و سازش مختومه کنیم.

بیشتر بخوانید:

۲ فقره پرونده قصاص در اشنویه به صلح و سازش منتهی شد

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی‌هایی که از اول سال صورت گرفته و اقدامات انجام شده از جمله بازرسی از شعبات، برگزاری دوره‌های آموزشی، استفاده از افراد توانمند در امر مصالحه در صد مصالحه شوراهای حل اختلاف استان اصفهان در آذرماه به 42 درصد رسیده است.

بهرامیان همچنین بیان کرد: نرخ رسیدگی در شعب شوراهای حل اختلاف استان اصفهان در آذرماه را 100 اعلام کرد و افزود: تعداد 6هزار و 619 فقره پرونده در این ماه با مصالحه مختومه شده است و همچنین تعداد 24هزارو 915 فقره پرونده نیز از موجودی و وارده های ماه گذشته کسر و مختومه گردیده است که تمامی موارد و اقدامات انجام شده است.

وی در ادامه افزود: 28 حوزه قضایی بالای 35درصد از پرونده های خود را در این ماه با مصالحه مختومه نموده اند ( درصد مصالحه حوزه های قضایی بالای 35درصد در این ماه: اصفهان37درصد، باغ بهادران54درصد، بادرود 46درصد، تیران 51درصد، کرون42درصد، خوانسار 37درصد، خمینی شهر 44درصد، خوروبیابانک 44درصد، سمیرم 51درصد، داران و فریدن38درصد، برخوار52درصد، شاهین شهر49درصد، شهرضا49درصد، فریدونشهر46درصد، کاشان58درصد، گلپایگان48درصد، زرین شهر(لنجان)52درصد، مبارکه52درصد، مهردشت57درصد، نجف آباد42درصد، نایین35درصد، نطنز 37درصد، میمه 36درصد جلگه58درصد، زواره39درصد، بن رود 39درصد، جرقویه55درصد و فولادشهر62درصد) که این نیز جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *