حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به کودکان فلسطینی؛ در ۴۰ هفته ۴۴ کودک فلسطینی به شهادت رسیدند

۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲:۲۹
کد خبر: ۴۵۸۲۱۸
دسته بندی‌: بین‌الملل- جهان ، عمومی
در سال جاری میلادی نیرو‌های رژیم صهیونیستی به طور متوسط هر هفته حداقل یک کودک را به شهادت رساندند. اغلب این کودکان در تظاهرات‎های نوار غزه جان خود را از دست داده‎اند.
به گزارش گروه بین الملل ، نیرو‌های رژیم صهیونیستی از جمعه گذشته تاکنون، سه پسر بچه فلسطینی در سنین ۱۱ تا ۱۵ ساله را به شهادت رساندند.
 
در سال جاری نیرو‌های رژیم صهیونیستی به طور متوسط هر هفته حداقل یک کودک را به شهادت رساندند. اغلب این کودکان در تظاهرات های نوار غزه جان خود را از دست داده‎اند.
 
رژیم کودک‎کُش صهیونیستی در ۴۰ هفته ۴۴ کودک فلسطینی را به شهادت رساند

مدیر بخش فلسطین سازمان بین المللی دفاع از کودکان می‎گوید: "جامعه بین المللی باید برای پایان دادن به تمام انواع مجازات‌های جمعی ناشی از محاصره مستمر غزه از سال ۲۰۰۷ تلاش کند و اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی کودکان فلسطینی را انجام دهد."
 
 
رژیم کودک‎کُش صهیونیستی در ۴۰ هفته ۴۴ کودک فلسطینی را به شهادت رساند
 
 
 
نیرو‌ها و شهرک نشینان صهیونیست در سال جاری تاکنون ۴۵ کودک را به شهادت رسانده‎اند. اکثر این کودکان از اهالی نوار غزه هستند. از این تعداد، والدین ۶ کودک در انتظار تائید رسمی مرگ فرزندشان هستند.
 
رژیم کودک‎کُش صهیونیستی در ۴۰ هفته ۴۴ کودک فلسطینی را به شهادت رساند
 
شمار کودکان شهید فلسطینی از ابتدای سال ۲۰۱۸ تاکنون به سرعت در حال افزایش است. در سال ۲۰۱۷، ۱۵ کودک فلسطینی در اثر حملات نیرو‌های صهیونیست جان خود را از دست دادند. این تعداد شامل کودکی که در سال ۲۰۱۴ در نتیجه حملات هواپیما‌های بدون سرنشین صهیونیستی مجروح شده و در سال ۲۰۱۷ به دلیل جراحات به شهادت رسید، می‌شود. در سال ۲۰۱۶ نیز گارد امنیتی و نیرو‌های صهیونیست ۳۲ کودک را در کرانه باختری تحت اشغال از جمله در قدس به شهادت رساندند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *