توضیحات اصولی درباره مصوبات اخیر هیات رییسه فدراسیون فوتبال

12:31 - 14 دی 1401
کد خبر: ۴۵۸۱۳۲۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره نشست روز گذشته(سه‌شنبه) هیات رئیسه توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان اصولی، درباره نشست روز گذشته(سه‌شنبه) هیات رییسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در جلسه هیات رئیسه که روز گذشته حدود 3 ساعت طول کشید،برگزاری دو مجمع با هدف قانونمند کردن فدراسیون فوتبال به تصویب هیات رئیسه رسید.تاکیدات ریاست فدراسیون این بود که اساسنامه فدراسیون به صورت کامل اجرایی شود و ارکان و نهادهای برآمده رای خود را از مجمع فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع فدراسیون دریافت کنند.

وی ادامه داد:یکی از این ارکان،کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال است که تصویب شد در تاریخ 8 بهمن سال جاری مجمع فوق العاده تشکیل شود و بحث معرفی و تصویب کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال در این مجمع انجام خواهد شد.
همچنین موضوع حسابرس فدراسیون که اعلام انصراف کرده نیز به رای گیری گذاشته خواهد شد و با مصوبه مجمع فوق العاده، این موضوع هم رای گیری خواهد شد.

اصولی خاطرنشان کرد:مجمع دوم هم 27 اسفند ماه تشکیل می شود و پس از اینکه کمیته حسابرسی مستقل فدراسیون تصویب شد،صورت های مالی دپارتمان مالی و خزانه دار فدراسیون در این مجمع تصویب خواهد شد. البته هر دو مجمع را احتمالا مجازی برگزار می کنیم.چراکه پس از فراگیری کرونا،زیرساخت هایی به وجود آمد و تجربه مجمع غیرحضوری را داشتیم و الان هم کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی از مجامع خود را به این شکل برگزار می کند.با این روند،در وقت و زمان هم صرفه جویی می شود.دستور جلسه در زمان مقرر برای اعضا ارسال خواهد شد و دبیرکل محترم در این باره اقدامات اجرایی را انجام می دهد.

وی درباره تیم های ملی بانوان گفت:دپارتمان بانوان فدراسیون پیشنهاداتی را در این جلسه مطرح کرد و اعضا هیات رئیسه نظرات خواد را ارائه کردند. پس از آن مجموعه بحث هایی انجام شد و رزومه هایی مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به ضیق زمانی که داریم و احتمالا 6 بهمن تیم ملی فوتسال بانوان به کافا اعزام می شود و فروردین ماه هم تیم ملی بانوان اعزام دارد،هیات رئیسه فدراسیون درباره انتخاب سرمربیان این تیم ها به رئیس فدراسیون تفویض اختیار کرد که در این باره تصمیم گیری صورت گیرد.

اصولی خاطرنشان کرد:دو موضوع تصویب آیین نامه مالی و معاملاتی هم مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.همچنین بحث پاداش های فدراسیون و تیم های ملی به جلسه آتی موکول شد.ضمن اینکه بحث هیات های استانی هم با توجه به کمیته امور استان ها در دستور جلسه آتی هیات رئیسه فدراسیون قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *