جام حذفی از دیدن نساجی و هوادارانش محروم شد/ نکونام و دستیارانش تحت فشار نیستند

۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹:۰۱
کد خبر: ۴۵۷۵۶۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
معاون باشگاه نساجی گفت: نکونام و دستیارانش تحت فشار نیستند و می‌توانند با خیال راحت به کار خود ادامه دهند.

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، درباره بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و نساجی در جام حذفی که با برتری و صعود شاگردان قلعه‌نویی همراه بود اظهارداشت: به نظرم بازی خوبی بود و تیم ما ارزش‌های خود را نشان داد. به هر حال پنالتی همیشه بی‌رحم است و نشان دهنده قدرت واقعی تیم‌ها نیست.

وی در مورد اینکه تیم نساجی این روز‌ها فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد و تیم‌های حریف خود را تحت فشار می‌گذارد، گفت: این زحمات کادرفنی است و آن‌ها برای تک تک لحظات تیم برنامه دارند. جنگ بین تیم‌هایی که از لیگ یگ تازه می‌آیند با تیم‌های لیگ برتری نابرابر است و این موضوع کمی کار ما را سخت می‌کند.

معاون اجرایی باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: فکر می‌کنم بازیکنان ما کم کم به خودباوری می‌رسند و متوجه می‌شوند که تیم‌های بزرگ را هم می‌توان شکست داد. البته ما بدشانس هم بودیم و در بازی‌های گذشته بدشانسی آوردیم. در بازی با سپاهان هم شایستگی پیروزی داشتیم ولی متاسفانه با بدشانسی حذف شدیم. جام حذفی از دیدن نساجی و هوادارانش محروم شد و خیلی حیف شد که حذف شدیم.

کاظمی در واکنش به این موضوع که به نظر می‌رسد کادرفنی نساجی کمی با این شکست تحت فشار قرار گرفته، خاطرنشان کرد: نکونام و دستیارانش تحت فشار نیستند و می‌توانند با خیال راحت به کار خود ادامه دهند. به هر حال سال اولی است که به لیگ برتر آمدیم و توقع از تیم ما خیلی بالا نیست ولی امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *