دهنوی: لوکادیا را بیش از حد بزرگ کردند/ پرسپولیس پتانسیل قهرمانی دارد

13:10 - 10 دی 1401
کد خبر: ۴۵۷۴۰۶۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در ایران مهاجمان بسیار قوی‌تری نسبت به لوکادیا داریم، اما آنقدر او را بزرگ کردند که برای خودش شرط صادر کرد و از ایران رفت.

قاسم دهنوی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط پرسپولیس و نتایج اخیر این تیم اظهار داشت: پرسپولیس تیم خوب و یکدستی است. بعد از تعطیلی یک ماهه بازیکنان کمی از شرایط لیگ دور بوده‌اند و باید به آن‌ها فرصت دهیم تا دوباره به شرایط مطلوب خودشان بازگردند.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی مربی بادانشی است و مطمئناً می‌تواند در ادامه تیم را در صدر جدول نگه دارد و قهرمانی لیگ را بدست بیاورد. پیکان تیم دست و پا بسته‌ای نبود. تیم‌های شهرستانی برابر ۲ تیم بزرگ پایتخت همواره قدرتمند ظاهر می‌شوند و نمی‌توان گفت شاگردان مجتبی حسینی حریف ضعیفی برای پرسپولیسی‌ها بودند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با بازی امروز سرخ‌پوشان مقابل گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: گل‌گهر در لیگ امسال شرایط بسیار بهتری دارد و قطعاً حریف سرسختی برای پرسپولیس خواهد بود. از نظر من لوکادیا را زیادی بزرگ کردند. ما در ایران مهاجمان بسیار قوی‌تری نسبت به او داریم و آنقدر او را بزرگ کردند که برای خودش شرط صادر کرد و از ایران رفت. چطور سیلوا و دیگر بازیکنان خارجی از لیگ ایران نرفتند. لوکادیا فکر می‌کرد از بازیکنان لیگ ایران بالاتر است و مغرور شد.

دهنوی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر قهرمان شود. من روزهای خوبی در پرسپولیس تجربه کردم. حدود ۵۰۰ میلیون تومان از سال‌ها قبل که در پرسپولیس حضور داشته‌ام از این تیم طلب دارم و هیچکس پاسخگو نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است، اما باید برای پیشکسوتان خودش ارزش قائل شود و زحماتی که برای این باشگاه کشیده شده را بی پاسخ نگذارد. در هر صورت امیدوارم پرسپولیس به چیزی که شایسته آن است برسد و دل هواداران را شاد کند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *