مظاهری: اختلاف نظر در شورای فنی نکته مثبتی است/ خونم برای بوکس می‌جوشد

7:45 - 10 دی 1401
کد خبر: ۴۵۷۲۸۲۱
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
مربی سابق تیم ملی بوکس گفت: همه ما خون‌مان برای این رشته می‌جوشد. به امید خدا روزهای خوب بوکس ایران دوباره تکرار خواهد شد.

علی مظاهری در گفت‌وگو با میزان، درباره حضور در شورای فنی تیم ملی بوکس بزرگسالان اظهار داشت: مسئولان هیأت بوکس کرمانشاه به من این خبر را اعلام کردند و پس از آن در صفحات مجازی و رسانه‌ها دیدم که نامم در بین اعضای شورای فنی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: قطعاً اگر بتوانم کمکی انجام بدهم از این کار دریغ نمی‌کنم. در حال حاضر اطلاعی از دلیل تشکیل این شورا ندارم و برنامه‌ها را نمی‌دانم. تا این لحظه چیزی مشخص نیست. فعلاً من هم در حد شما و یا شاید کمتر از شما بدانم!

پرافتخارترین بوکسور ایران درباره احتمال اختلاف نظر در شورای فنی افزود: اختلاف نظر درباره مسائل فنی در شورای فنی نکته مثبتی است چون به پیشرفت کار کمک می‌کند. اگر قرار باشد همه هم‌نظر باشند که اصلاً نیازی به تشکیل شورای فنی نیست. این شورا محل اختلافات شخصی نیست و باید بزرگ فکر کنیم و نگاه خود را تغییر دهیم تا بوکس پیشرفت کند. کمک به بوکس وظیفه ما قهرمانان است و می‌توانیم در کنار هم بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

پرچمدار المپیک لندن درخصوص اعضای این شورا تصریح کرد: عده‌ای از سرمربیان و مربیان سابق و کنونی تیم‌های ملی در رده‌های مختلف سنی و همچنین برخی از کارشناسان جوانتر در این شورا هستند که نظر تک تک آنها حائز اهمیت است. چکیده بوکس ایران در این شورا حضور دارند و برخی از قهرمانان بزرگ دیگری که نامشان در لیست نیست قطعاً در جاهای دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرند چون احتمالاً سیاست فدراسیون استفاده حداکثری از استخوان خرد کرده‌های بوکس است.

مظاهری در پایان خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر بارها در خصوص فدراسیون بوکس صحبت شده، اما الان زمان آن نیست که بازگشت به عقب داشته باشیم. باید همه دست به دست هم دهیم تا با یک تصمیم درست و منطقی به تیم ملی و مجموعه بوکس ایران کمک کنیم و قطعاً منافع بوکس به منفعت فردی می‌چربد و همه ما خون‌مان برای این رشته می‌جوشد. به امید خدا روزهای خوب بوکس ایران دوباره تکرار خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *