اشتباه قابل پیش‌بینی شورای فنی بوکس/ صدای پای گزینه تکراری می‌آید!

9:45 - 09 دی 1401
کد خبر: ۴۵۷۲۸۲۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
سرمربی تیم ملی بوکس برای ماندن در این سمت با مشکلات زیادی رو به رو است.

خبرگزاری میزان - صندلی سرمربیگری تیم ملی بوکس در سالیان اخیر ۴ گزینه به خود دیده؛ علیرضا استکی، اکبر احدی، حسین نهرودی و مربی خارجی! حالا قرار بر این است که ۳ گزینه داخلی (فدراسیون یک مربی کوبایی در آب نمک دارد) انتخاب شوند تا طبق رأی شورای فنی یک نفر به عنوان سرمربی انتخاب شود.

علیرضا استکی در دوره جدید هدایت تیم ملی موفق به کسب دو سهمیه المپیک شد، یک مدال تاریخی در قهرمانی جهان گرفت و در رقابت‌های قهرمانی آسیا امارات ۲ نقره و ۲ برنز کسب کرد و تنها شکستش در رقابت‌های قاره کهن بود که تنها ۲ مدال برنز توسط موسوی و شریفی کسب شد.

سرمربی تیم ملی حتی در دوران شکست هم یک مدال بیشتر از دوره آخری که احدی هدایت تیم ملی را بر عده داشت کسب کرد. با این حال اگر کار به رأی‌گیری کشیده شود، قطعاً استکی شانسی برای بقا در تیم ملی ندارد و این اشتباه قابل پیش‌بینی شورای فنی می‌تواند تیم ملی بوکس را مجدداً چند سال به عقب بیاندازد.

نکته عجیب‌تر اینجاست که یک گزینه تکراری و همیشگی روی میز شورای فنی است تا با حضور در سایه و در سکوت کامل امور تیم ملی را در دست بگیرد که اگر این اتفاق رخ دهد باید از همین حالا فاتحه تیم ملی خواند.

۱۸ کارشناس که همگی آنها قهرمانان بزرگ و سطح بالایی بودند، آیا می‌توانند تیم ملی بوکس را کمک کنند یا خیر؟ باید منتظر ماند و دید تصمیم شورای فنی بوکس چیست؟

انتهای پیام/


برچسب ها: بوکس بوکس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *