تمدید فرصت شکایت بازیکنان و کادرفنی تیم‌های لیگ برتر والیبال

10:11 - 06 دی 1401
کد خبر: ۴۵۷۰۴۳۰
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
با اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال فرصت شکایت بازیکنان و کادر فنی برای دریافت نکردن 55 درصد قرارداد تا دهم دی‌ماه تمدید شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت لیگ برتر مردان روز یکشنبه چهارم دی‌ماه پس از برگزاری 91 مسابقه به پایان رسید و دور برگشت این رقابت‌ها از 11 دی‌ماه آغاز می‌شود.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال پیش‌تر در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که با استناد به ماده 40 فصل سیزدهم آیین‌نامه سازمان لیگ و کمیته انضباطی، تمامی باشگاه‌های لیگ برتر مردان موظف به تسویه حساب با بازیكنان و كادر فنی به میزان 55 درصد قرارداد تا پایان آخرین مسابقه هفته سیزدهم مورخ چهارم دی‌ماه هستند.

در ادامه این اطلاعیه آمده بود: بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌ها در صورت دریافت نکردن 55 درصد قرار خود تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روزهای دوشنبه (5 دی) و چهارشنبه (7 دی) درخواست خود را به صورت مکتوب به فدراسیون والیبال اعلام کنند.

سازمان لیگ در اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد با توجه به تعطیلی بخش اداری فدراسیون والیبال در روز چهارشنبه هفتم دی‌ماه، مهلت شکایت تا پایان وقت اداری روز شنبه دهم دی‌ماه تمدید شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *