اعلام اعضای شورای فنی تیم ملی بوکس

10:48 - 04 دی 1401
کد خبر: ۴۵۶۷۵۹۹
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
سیدابراهیم موسوی اعضای شورای فنی بوکس در رده سنی بزرگسالان را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون بوکس، با اعلام سیدابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی بوکس اعضای شورای فنی رده سنی بزرگسالان به منظور برنامه‌ریزی هرچه بهتر برای حضور در رویدادهای آتی مشخص شدند.

مدیر تیم‌های ملی ضمن اشاره به این خبر گفت: با ارسال بخشنامه‌ای به هیئت‌های بوکس استانی سراسر کشور قرار است با توجه به پیش رو بودن رویدادهای بزرگی همچون رقابت‌های جهانی، آسیایی، بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک، مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس با حضور سکونشینان رقابت‌های قهرمانی کشور سال‌جاری در استان تهران برگزار شود که با همفکری‌های صورت گرفته تصمیم گرفتیم اعضای شورای فنی در این رده‌سنی را مشخص کنیم تا با برنامه‌ریزی مدون برای رویدادهای پیش رو آماده شویم. 

وی افزود: قرار است شورای فنی در رده سنی بزرگسالان با ترکیبی از کارشناسان این رشته کار خود را آغاز کند که از این شورا انتظار می‌رود نسبت به بررسی و اعلام نظر درباره اهداف، راهبردها، سیاست‌ها و برنامه‌های پیش رو در این رده با فدراسیون همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم تفاوتی محسوس را در این زمینه شاهد باشیم.

مدیر تیم های ملی خاطر نشان کرد: با در نظر گرفتن برنامه‌های آتی، متعاقبا در رده‌های سنی دیگر نیز شورای فنی را تشکیل خواهیم داد.

عبدالرضا انصاری، همایون امیری، اکبر احدی، علیرضا استکی، بیژن باتمانی، امید رشید، احسان روزبهانی، محمد ستارپور، مرتضی شیری، محمدرضا صمدی، اصغر کاظمی، فروتن گل آرا، اسفندیار محمدی، علی مظاهری، کوروش مولایی، رضا مهدی پور، انوشیروان نوریان و محمود نهتانی 18 عضو شورای فنی هستند که قرار است زیر نظر حسینقلی نهرودی فعالیت داشته باشند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *