رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیرانوند: پرسپولیس بازی مالکانه خوبی انجام داد/ چه حواله‌ای به ما داده‌اند؟

21:01 - 29 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۶۳۳۲۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس گفت: استقلال چند شانس داشت و از دو موقعیتش استفاده کرد ولی همه دیدید که پرسپولیس بازی مالکانه خوبی انجام داد.

خبرگزاری میزان - علیرضا بیرانوند پس از تساوی دربی 99 پایتخت اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*یکی از بهترین بازی‌های پرسپولیس در دربی‌های این چند سال بود. واقعاً لذت بردم از بازی. استقلال چند شانس داشت و از دو موقعیتش استفاده کرد ولی همه دیدید که پرسپولیس بازی مالکانه خوبی انجام داد و می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.

*خداراشکر با این بازی خوب شکست نخوردیم. بازی خوبی انجام دادیم و حیف بود که شکست می‌خوردیم. در اواخر بازی حتی به مساوی هم راضی بودم چون واقعاً این بازی حیف بود.

*پس از جام جهانی تمام بازیکنان تیم ملی را شما رسانه‌ها در مقابل پیشکسوتان گذاشتید. اگر پیشکسوتی برای سر زدن به اموات به قبرستان می‌رفت جلویش را می‌گرفتید و می‌گفتید بازیکن تیم ملی فلان‌قدر پول گرفته است. بازیکن تیم ملی هزار تومان هم پاداش نگرفته است. حواله‌هایی که همه شما می‌گویید پاداشی بود که پس از صعود به جام جهانی به ما قولش را دادند.

*حواله‌ای به ما داده‌اند که آن را برگردانیم. همین الان مهدی نبی را پیدا کنید و بپرسید چه حواله‌ای به ما داده‌اند؟ بچه‌ها هیچ حواله‌ای نگرفته‌اند. قرار بود قبل از جام جهانی این حواله‌ها را بدهند اما باز هم دم تک‌تک بچه‌ها گرم که تاکنون صحبتی نکرده‌‌اند.‌ آخرین تماسی هم که با حمید سجادی داشتیم به ما گفتند موضوع حل می‌شود اما تاکنون حل نشده است. همه ما هم صبر کردیم و کسی اعتراض نکرد که چرا حواله‌ها را نمی‌دهند. خیال مردم راحت باشد که بازیکنان تیم ملی پول خوبی نگرفتند. 

یک چیز را بگویم که شاید کسی نمی‌داند. برای بازی با ولز 15 هزار دلار پاداش گرفتیم اما قبل از دیدار با آمریکا نفری 7 هزار دلار که در مجموع نزدیک به 6 میلیارد تومان برای خیریه گذاشتیم. شما این چیزها را نمی‌بینید. نذر کرده بودیم تا مردم خوشحال شوند. 6 میلیاردی که از جیب دولت نبود این پاداش برای فیفا و AFC است که به فدراسیون می‌دهد و فدراسیون هم لطف کرده آن را بین ما تقسیم کرد. بازیکنان والیبال و هندبال هم رئیس فدراسیون‌شان می‌تواند این پول‌ها را از فیفا و AFC بگیرد!

*من هم می‌خواهم همین را بگویم. پولی که ما می‌گیریم از جیب دولت نیست آن را از خارج از کشور به ما داده‌اند. چهار سال زحمت کشیدیم تا به جام جهانی رسیدیم. فیفا و AFC پاداش به ما می‌دهند و فدراسیون هم بین بازیکنان تقسیم کرد. رئیس فدراسیون به ما لطف داشت. رئیس فدراسیون والیبال، هندبال و بسکتبال که چنین صحبت‌هایی می‌کنند خودشان از آن طرف پول بگیرند و به ملی‌پوشانی که حق‌شان است پرداخت کنند. زیرا تمام ورزشکاران این رشته حق دارند پول بگیرند.

*هیچ وقت از دولت پول نگرفتیم. پولی که برای دیدار با ولز گرفتیم همین بود. از آن 15 هزار دلار نفری 7 هزار دلار قبل از بازی با آمریکا روی هم گذاشتیم که روی هم 6 میلیارد تومان می‌شود اما شما هیچ وقت این موضوع را رسانه‌ای نکردید. هر جا رسیدید گفتید آیا پاداشی که بازیکنان تیم ملی گرفتند آن هم پس از باخت به آمریکا درست است؟

ما بازیکن هستیم و منتظریم اتفاق خیلی خوبی برای تیم ملی بیفتد. کی‌روش یک مربی شناخته شده است و در جام‌های جهانی قبلی دیدید چه نتایجی گرفت. اتفاقی افتاد که ما نتوانستیم در جام جهانی قطر صعود کنیم. ما بازیکن و سرباز کشور هستیم هر تصمیمی رئیس فدراسیون بگیرد به بهترین شکل خواهد بود و ما هم منتظریم اتفاق خوبی بیفتد. 

انتهای پیام/


برچسب ها: تیم ملی دربی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *