رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اکران فیلم‌ها در شهرهای بدون سینما، توسط کانون‌های فرهنگی-تربیتی

13:18 - 29 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۶۲۲۹۶
معاون پرورشی و فرهنگی گفت: نمایش فیلم در شهرهای بدون سینمای کشور توسط کانون های فرهنگی تربیتی آموزش و پرورش با اکران پویانمایی ایرانی «لوپتو» آغاز و با استقبال روبرو شده است.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، «اصغر باقرزاده» با اشاره به طرح تحولی کانون های فرهنگی-تربیتی و برنامه های متعددی که در دو دسته شامل ۲۲۰ کانون کشور آغاز شده گفت: یکی از برنامه ها، تحت عنوان «سینما مهر» در حال اجرا است که در قالب آن برای دانش آموزان فیلم های روز به نمایش در می آید.

معاون پرورشی و فرهنگی درباره جزئیات اکران «لوپتو» در کانون های فرهنگی-تربیتی اظهار داشت: با حوزه هنری انقلاب اسلامی هماهنگی هایی به عمل آمد تا فیلم سینمایی لوپتو در فاز اول در شهرهای فاقد سالن سینما که حدود ۶۰ شهر بودند با استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی اکران شود.

وی اضافه کرد: پویانمایی ایرانی لوپتو، در فاز دوم همزمان با اکران در سینماهای کشور، در ۲۲۰ شهر دارای کانون فرهنگی تربیتی امید فردا که مجهز به سالن آمفی تئاتر هستند، به نمایش در می آید.

باقرزاده خبر داد: در اولین هفته این اکران ها (یعنی هفته سوم آذر ماه) که در ۱۴ کانون فرهنگی-تربیتی این طرح کلید خورد، ۱۸۰۸ دانش آموز ، مخاطب این فیلم سینمایی بودند.

معاون پرورشی و فرهنگی با بیان اینکه اکران فیلم‌ در کانون ها ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: با رفع نواقص و کمبودهای این طرح در آینده با استقبال بیشتری روبرو خواهیم بود و باید از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی برای اکران فیلم های پاک و جذاب برای دانش آموزان استفاده کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *