کارگری: اولویت کمیته ملی پارالمپیک بازی‌های پاراآسیایی هانگژو است

9:31 - 29 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۶۱۷۳۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رییس جدید کمیته ملی پارالمپیک گفت: اولین جلسه‌ای که گذاشته‌ام، مربوط به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو است چون اولویت اول کمیته خواهد بود.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، روز گذشته، غفور کارگری، رییس جدید کمیته ملی پارالمپیک با دستور برگزاری جلسه ستاد اجرایی بازی های پاراآسیایی هانگژو نخستین جلسه رسمی دوره مدیریت خود را آغاز کرد.

کارگری در این نشست اظهار داشت: اولین جلسه‌ای که گذاشته‌ام، مربوط به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو است چون اولویت اول کمیته خواهد بود. تمام توان خود را باید بگذاریم تا به آنچه در جلسات جمع بندی می‌شود، عمل شود. به عبارتی، با اعتقاد، انگیزه و امیدواری کامل، جمع‌بندی‌ها را اجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: شخصا به اردوها سر می‌زنم و از نزدیک مسائل مختلف مرتبط با هانگژو را رصد می‌کنم. هر آنچه لازم باشد همانجا هم تصمیم گرفته می‌شود. ستاد بازی‌ها و جلسات مختلفی هم با فدراسیون‌ها برگزار خواهیم کرد و موارد مختلف فنی، مالی و … را بررسی می‌کنیم.

کارگری توصیه کرد که فضای حاکم بر کمیته، فدراسیون‌ها و رسانه‌ها باید هانگژویی شود تا در یک کار جمعی خوب با هدف افتخارآفرینی در بازی‌ها تلاش کنیم.

در این نشست با حضور رییس کمیته، سرپرست دبیر اجرایی کمیته به اتفاق مدیران بین الملل، فنی، روابط عمومی، پشتیبانی، مالی، حراست و اطلاعات و آمار، گزارش‌هایی از حوزه‌های مسئولیت خود ارائه دادند و برنامه‌های پیش رو بررسی شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: پارالمپیک هانگژو

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *