رئیس کل دادگستری بوشهر برای اتمام پروژه تقاطع سردار شهید سلیمانی استان مهلت 3 ماهه داد

15:25 - 27 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۵۹۴۹۰
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان بوشهر برای اتمام پروژه تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی بوشهر تا اواخر اسفندماه سال‌جاری مهلت داد.

خبرگزاری میزان - مهدی مهرانگیز در نشست مشترک با سازمان برنامه و بودجه شورای شهر، شهرداری بوشهر و کارفرما و پیمانکار پروژه  بوشهربا تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با اشاره به مقام و منزلت ایشان نشست را آغاز کرد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر هدف از تشکیل این نشست را پیگیری یکی از موارد حفظ حقوق عامه در استان  اعلام کرد و گفت: از مهمترین وظایف دستگاه قضایی استان بوشهر احیا و حفظ حقوق عامه در استان است و اهمیت این موضوع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در تیرماه 1401 در جمع مسئولان  قضایی کشور که به حفظ حقوق عامه اشاره کردند که «قوه قضاییه  باید در حفظ حقوق عامه کوشا باشد و این مسائل را به طور جد پیگیری کند».

وی افزود: در راستای حفظ حقوق عامه هر مورد و مسئله موجود در استان بوشهر و شهرستان های تابعه را دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و دادستان های شهرستانها ورود می کنند و با پیگیری هر فعل یا ترک  فعل که در قانون پیش بینی شده است به طور جدی این مسائل را دنبال می کنند.

مهر انگیز اظهار کرد: در این جلسه موضوع «علل تاخیر اجرای پروژه تقاطع غیر همسطع سردار شهید سلیمانی» در دستور کار قرار گرفت و ضمن استماع مسائل و مشکلات  در اجرای این پروژه  و بررسی آنها  مصوب شد تا دیگر تاخیر و تعللی  در اجرای این پروژه صورت نگیرد و در صورت کوتاهی، دادستانی بوشهر ورود و برخورد لازم را خواهد داشت.

همچنین در این نشست  مقرر شد مجموعه شهرداری،  کارفرما و پیمانکار تا اسفندماه سال‌جاری این پروژه  را به اتمام و بهره برداری لازم  رسانند.

بیشتر بخوانید:

رئیس کل دادگستری بوشهر به در خواست‌های ۵۲ نفر از مراجعان را پیگیری کرد

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *