تکریم ارباب رجوع زمینه‌ساز پیشبرد اهداف سازمانی است/ افزایش تولید نشریات مورد نیاز در دستور کار

۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰:۰۱
کد خبر: ۴۵۵۶۵۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرعامل سازمان روزنامه رسمی کشور، افزایش تولید نشریات مورد نیاز را یکی از برنامه‌های مهم این سازمان در ادامه سال عنوان کرد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی سازمان روزنامه رسمی کشور جلسه مشترک مدیرعامل سازمان روزنامه رسمی کشور با کارکنان در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه مجید اکبرپور مدیر عامل سازمان روزنامه رسمی کشور، پس از تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌های همه مسلمین و تشکر از هیئت مدیره، مدیران وهمه همکاران بخش‌های مختلف سازمان بابت تلاش‌ها و زحمات آنان در شش ماهه نخست سال جاری سخنان خود را درچند بخش بیان کرد.

مدیر عامل سازمان روزنامه رسمی کشور در بخش اول صحبت‌های خود ضمن تشکر از کارکنان خوستار حفظ و تقویت روحیه جهادی در بخش‌های مختلف این سازمان شد و اضافه کرد: با داشتن این روحیه تحقق اهداف فردی در زندگی شخصی و رسیدن به اهداف سازمان راحتر خواهد بود.

وی افزود: با تکریم ارباب رجوع، حفظ حرمت و شخصیت آنان، خوشرویی و خوش برخوردی در مواجهه با ارباب رجوع که خود باعث ارتقا و پیشرفت اهداف سازمان میشود را سرلوحه کار خود قرار داده و با رعایت عدالت و انصاف در برخورد با مراجعین و رعایت اخلاق اداری و تواضع با مردم به عنوان، ولی نعمتان ما، زمینه ساز رضایت مندی آنان شود.

مدیر عامل سازمان روزنامه رسمی کشور با تذکر در مورد رعایت نظم و ترتیب سازمانی برای همه کارکنان اعم از مدیران و همکاران در بخش‌های مختلف را لازم و ضروری دانست و اضافه کرد: با رعایت نظم و ترتیب و حضور به موقع وموثر در محل کار باعث رشد و پویایی و پیشبرد اهداف سازمان خواهند بود و سازمان را در راه رسیدن به جایگاه شایسته خود کمک و یاری میکنند.

اکبرپور با شنیدن نظرات و پیشنهاد‌های همکاران سازمان و پاسخ گویی به سوالات آن‌ها با شفاف سازی کامل امور جاری اظهار داشت: مدیر عامل و هیئت مدیره و همچنین همه مدیران در همه رده‌های سازمانی با روی گشاده آماده شنیدن پیشنهاد‌ها و پاسخ گویی به همکاران هستند.

در ادامه این جلسه از همکاران بازنشسته که بعد ازسی سال تلاش و همکاری به درجه بازنشستگی نائل آمده بودند با تقدیم لوح یاد بود تقدیر و تشکر به عمل آوردندو در کنار این مراسم، از تعدادی همکاران زحمت کش در قالب کارمند نمونه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان این جلسه مدیرعامل سازمان روزنامه رسمی کشور، افزایش تولید نشریات مورد نیاز را یکی از برنامه‌های مهم این سازمان در ادامه سال عنوان کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha