رئیس سازمان بازرسی چند پرونده مهم و کثیرالشاکی شهرستان ماهنشان را مورد بررسی قرار داد/ صدور دستورات لازم برای رسیدگی به پرونده‌ها

۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱:۵۳
کد خبر: ۴۵۵۶۰۱۴
رئیس سازمان بازرسی کل کشور که به شهرستان ماهنشان سفر کرده است، با حضور در دادگستری، چند پرونده مهم و کثیرالشاکی این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

خبرگزاری میزان - ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور که در جریان سفر استانی رئیس قوه قضاییه به زنجان به شهرستان ماهنشان سفر کرده است، ضمن بازدید از محل دادگستری این شهرستان چند پرونده مهم و کثیرالشاکی این شهرستان را نیز مورد بررسی قرار داد.

وی ضمن ملاقات مردمی با تعدادی از شکات این پرونده ها، دستورات لازم را صادر کرد.

خدائیان در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری ماهنشان با ابلاغ سلام رئیس قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی از جایگاه مهمی در جامعه برخوردار است و انتظار عمومی ارائه یک رفتار علی(ع) گونه است و قاضی باید بداند که قضاوت با یک کار اداری متفاوت است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی آخرین ملجأ و پناهگاه مردم است و باید این اعتماد وجود داشته باشد که کسی نمی‌تواند مسیر اجرای عدالت را مخدوش کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: اگر موفق شویم این اعتماد را بین مردم ایجاد کنیم و مردم به دستگاه قضایی امیدوار باشند در کار خود موفق خواهیم بود.

خدائیان با تاکید بر احساس مسئولیت ارکان دستگاه قضایی اظهار کرد: اگر همه همت کرده و اراده کنیم مطمئنا اعتماد عمومی به دستگاه قضایی بیشتر می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر تکریم ارباب رجوع، افزود: سفر استانی رئیس قوه قضاییه برای استان ها نعمت است و ایشان با استفاده از اختیاراتی که قانون در اختیارش گذاشته برای رفع مشکلات همکاران قضایی اهتمام دارند.

وی گفت: مشکلات همکاران قضایی شهرستان به رئیس قوه قضاییه منعکس می‌شود و مطمئن باشید ایشان همه راهکارها را برای رفع این مشکلات به کارخواهد گرفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *