رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جذب کادر درمان اعزام به عتبات عالیات با شرایط جدید آغاز شد

12:09 - 24 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۵۵۹۲۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آغاز جذب کادر درمان برای عتبات عالیات با شرایط جدید خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حسین فضلی معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: فراخوان جذب کادر درمان برای حضور در عتبات عالیات با شرایط جدید در مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر آغاز شد.

وی ادامه داد: مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر نسبت به اعزام کادر پزشکی به درمانگاه‌های این مرکز در شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی برای ارائه خدمات درمانی داوطلبانه به زائرین در دوره‌های 16 روزه اقدام کرده است.

فضلی با بیان اینکه در سنوات قبل این اعزام ها 28 روزه انجام می‌شد ادامه داد: به دلیل طولانی بودن دوره برخی از پزشکان امکان شرکت در این اعزام ها را نداشتند، به همین دلیل برای سهولت در اعزام پزشکان طول دوره کاهش یافت.

فضلی در ادامه بیان کرد: پزشکان و پیراپزشکان شامل (پرستاران و کارشناسان فوریتهای پزشکی) می‌توانند با داشتن شرایط اقدام به ثبت نام، تکمیل و بروزرسانی اطلاعات در سامانه جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت به آدرس REG.HMC.IR کنند.

معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره شرایط شرکت در این دوره‌ها توضیح داد: متقاضیانی که در سامانه جذب و اعزام  مرکز پزشکی حج و زیارت ثبت نام ندارند باید ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس در فراخوان شرکت کنند. متقاضیانی که اطلاعات ثبت نام آنها ناقص باشد، باید ابتدا تمام مراحل و فرم های سامانه نرم افزاری را تکمیل و سپس در فراخوان شرکت کنند.

فضلی افزود: پزشکان برای شرکت در این دوره‌ها باید دارای پروانه مطب و حداکثر سن 60 سال باشند، پرستاران باید دارای حداقل مدرک کارشناسی پرستاری و حداکثر سن 50 سال و کارشناسان فوریتهای پزشکی باید دارای مدرک پرستاری، کارشناسی و یا کاردانی فوریتهای پزشکی و حداکثر سن 50 سال باشند.

وی اضافه کرد: اعزام این دوره‌ها با توجه به ارائه خدمات داوطلبانه بصورت کوتاه مدت خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *